• işi garip yanı çorlu'da miting yapması değil, saat 17:00'de yani 3 saat sonra da mersin'de mitinginin olması. muharrem abi, quantum, nanoteknoloji falan derken ışınlanmayı falan mı buldun, bak doğru söyle! o üç saat içinde, göndermesi gereken bir e-postayı beş dakikada oturup yazmaya üşenecek adam var, saat 5 olduğunda "yarın yazarız amk yav" deyip işten çıkacak? adam trakya'dan doğu akdeniz'e ışınlanıyor bildiğin; bu nasıl yaptığı bir işi aşk içinde yapabilmektir allaaam!
  • sevgilimin ailesi ile katılacağı miting. *

ikimizin de ince sevmesi ne güzel.

edit: sevgilim diyor ki her taraf bayraklarla donatılmış, çorlu'nun yarısı mitinge gelmiş. mükemmel bir atmosfer var.

edit2: miting alanı dolmuş taşmış, insanlar mitinge alanına dahil olmayan yolları kapatmış yüzlerce metre insan.

edit3: kız bana ince geldi bb yazdı...
  • şu malum ibne kapmadan başlığı açayım dedim.

bu arada bu miting de benim ofisin önünde olacak. #77492877

tüm ekşici arkadaşlarımı en güzel açıdan mitingi izlemeye beklerim. gerçi duruma göre kalabalık olsun diye aşağı da gönderebilirim onu da diyeyim. *

başlangıç saati: 14.00
  • fatiha okuyamaz diyenlere cevap vermiştir.

“senin derdin kuran’ı kerim olsaydı, senin derdin ayet olsaydı, senin derdin sure olsaydı, bakara makara diyenleri tutar kulağından atardın!

senin derdin başka, senin derdin başka! ben 15 yaşından beri cuma namazı kılan biriyim. bir müslüman başka bir müslümana nasıl böyle konuşur? rahatsız oluyor ya rahatsız. erdoğan kimyanın bozulduğunu biliyorum, anketleri görünce moralin bozulduğunu biliyorum. gel 81 milyon bizi izlesin. çık karşıma çık!”
  • chp 16 yılı nasıl da boşa harcamış, muharrem ince ilk defa muhalefetin nasıl yapılacağını öğretiyor. 25 haziran'dan sonra keşke iktidarın nasıl zalim olmadan da yapılabileceğini ondan öğrenebilsek.
  • tekirdağ'da ikinci kez gerçekleşecek miting. ilki mayısta süleymanpaşa'da gerçekleşmişti. çorlu eski çorlu olsaydı 65-70 alacak derdim. fakat kazın ayağı öyle değil. en son aldığım bilgi tekirdağın seçmen sayısının geçen seçime göre 60-70 bin artacağı yönünde. bu artış göçten kaynaklandığı için tahminimce 30 bin akp 30 bin hdp olur. tekirdağ'a bu göç engellenmediği sürece chp'nin akp den daha az mv çıkartma ihtimali bile var ki son seçimde üçer mv ile eşitlik vardı.

ben çorluluyum. şu anda çorlu'da yerliden daha çok tokatlı, sinoplu falan var. bakın sivaslı, trabzonlu, diyarbakırlı falan demiyorum. nüfusu az olan illerden göçenler yanında bile azınlık kaldık. dışarıdan gelmiş kişilerin de ben oyunun chp olacağını sanmıyorum. akp ve hdp arasında değişecektir. bu yüzden ince'nin çorlu'ya gelmesini çok da mantıksız bulmuyorum. kemik chpli dışında da potansiyel oyları toplamaya çalışacaktır.
  • --- spoiler ---

https://eksiup.com/a3890134a64
    --- spoiler ---
    şuan sahneye bir çocuk çıktı ve eminim kendi öz babası ancak bu kadar şefkatli yaklaşıyordur. muharrem ince'nin çocuk sevgisini merak edenler izlesin.
  • minik kız geldi çiçek verdi ince'ye ...
    ince adını soruyor kız sadece millete bakıyor sanki ince'ye oy verin geleceğimizi kurtarın yoksa unutmayız sizi ilerde der gibi...öyle bakıyordu millete inerken sahneden...
  • ince’nin en sert mitinglerinden biri olmuştur. kısa olmuştur ama. doymuyorum.

“o sandıkları patlatacaksınız”
hesabın var mı? giriş yap