şükela:  tümü | bugün
  • chp'lilerin nasıl açıklayacaklarını merak ettiğim miting; istanbul kartal'da gerçekleşecekmiş.
  • bu ülkede birlik olmanın karşısında duran orospu çocuklarına nasıl bir açıklama yapılırsa yapılsın anlamazlar. bölücülük sadece pkk tarafından yapılmıyor.

bugün bu halde olmamızın sebebi senin gibi dinci ve milliyetçi kaybolmuş gruptur.
  • atam kurduğun, büyüttüğün hatta mal varlığını bile bağışladığın cumhuriyet halk partisi bugünlerde devlet toprağına, halkının canına kast eden örgütün siyasi uzantıları ile meydanlarda boy gösteriyor.

verdiğin hiçbir emanete sahip çıkamadığımız için bizleri affet.

edit: bazı ibnelerin ağırına gidip yazım hatalarını dillerine koz etmişler. biz biliyoruz ki sizin derdiniz o hatalar değil kaldıramamanız.

sen ben orada terör örgütü şaklabanları ile yanyana olmak istiyorum de ben yine anana küfür etmeyeceğim ama babana ederim keşke o gece prezervatif kullansaymış daaa vatan'a ihanet etmeseymiş seni dünyaya getirerek.
  • atam kurduğun, büyüttüğün hatta mal varlığını bile bağışladığın cumhuriyet halk partisi bugünlerde devlet toprağına, halkının canına kast eden siyasi partinin uzantıları ile birlik karşısında muhalefet yapıyor.

atam, bu faşist orospu çocuklarına hiçbir şey emanet edilmezdi...

atam, -de'yi ayırmayı birleştirmeyi bilmeyen bazı orospu çocukları ülkesini savunmaya kalkmış. anasını sikeyim onların.
  • bu ülkede birlik olmanın karşısında duranların "bu ülkede birlik olmanın karşısında duran orospu çocuklarına nasıl açıklama yapılırsa yapılsın ..." diyerek savundukları eylem.

ulan bir kere de ayranım ekşi deyin be! bir kere de hakkaten yahu bu bölücü pkk ile ne işimiz var deyin! hani kılıçdaroğlu'na artvin'de yapılan saldırıyı pkk birliğimizi bozmak için yapmıştı? kılıçdaroğlu'nun o sözlerini nereye koyacağız şimdi?

neyse kime anlatıyorum ki? hadi iyi geceler, kib, aeo.
  • eğer olursa ulusalcı kemalistlerin bu genel başkan ve ekibi yönetimde olduğu sürece bir daha chp'ye oy vereceğini sanmıyorum.
  • (bkz: buralar değerlenir)

edit: bu sözde miting ile başkanlık sistemi hamdolsun garantilenmiştir. var ol dersimli (!)

ortak payda/detay..
  • kimle kimin miting yapacağına da mı karışıyorsunuz?

öyle de bir oy vereceğim ki chp'ye böyle damgayı iyicene basacağım.

gavatlara bak, "sizi bir tek ben sikebilirim." diyor. vermicem olum, benim değil mi vermicem. siktir git devlet bahçeliyle yap sen de mitingini amk, karışan mı var?
  • bu ülkede birlik olunmadığı için chp de hdp de eriyerek bitiyor. siz hala devam edin burnunuzun dikine gitmeye. burnunuzu sikeyim sizin. anamızı sikti adamlar, gözlerini çocuklara diktiler. çık o zaman tek başına savun bakayım kim sikliyor seni. her gün bir adamını daha kaybediyorsun. her gün biri daha güce yeniliyor. kime çalışıyorsunuz bilmiyorum ki ak it misiniz hangi partinin itisiniz anlamıyorum amk ya.
  • sanıyorum ki, sözlükteki tüm trolleri tek başlıkta engelleyebilmemiz için yapılacak olan mitingdir.