şükela:  tümü | bugün soru sor
 • durum karşısında erkeklik yapıp kalabalık güruya diklenmenin tek getirisi.... getirisi falan yoktur dayağı yer oturursunuz, eğer aramızda "yirmi serseriye girmiş helal olsun" sözü işiteceğini düşünen varsa yanılır. bu tür istenmeyen olayların yaşanabileceğini olasılıklar dahilinde bulundurursak ki yaşadığımız ülke bu tür olayları bizlere her zaman sunabilecek hale geldi işte o zaman yapabileceğimiz tek birşey var o da nato biber gazı.
 • olay anında kız arkadaşın taksiye bindirip gönderilmesi gereken, devamında önce sakin sakin adamlarla konuşmaya çabalamanız, daha sonra da güzelce sopanızı yiyip - ama bu durumda bir-iki tanesini iyi benzetmeniz gerekiyor- eve ya da hastaneye gitmeniz gereken durumdur...

  yoksa içinizde sürekli rahatsız edici bir durum olarak kalır.
  deneyin mutlu olacaksınız yaralar ve şişikler bir haftada geçiyor.

  bir de şunu eklemek istiyorum; eskiden yani 17-20 yaşlarında bizim de sevmediğimiz ne bileyim yakalasam mikecem dediğimiz adamlar vardı ve biz onları kız arkadaşıyla ne bileyim kız kardeşiyle, annesiyle vs. gördüğümüzde ya görmezden gelirdik ya da nazikce bir selam verirdik... ha daha sonra yakaladıgımızda güzelce kavgamızı da ederdik...şimdi ayrı bir kepazelik ayrı bir anlayış... bu arada yaşım 26 yani 1940 lardan bahsetmiyorum.
 • buna cevap verirseniz erkeklik değil mallık yapmış olursunuz, terminatör, robocop gibi bir android değilseniz sevgilinizin son kalkanını düşürmiş olursunuz. basın siktirip gidin oradan.

  çok ağırınıza giderse kızı eve bıraktıktan sonra döner kafalarını kesersiniz.

  siz basın gidin 20 tane böcek sizi rahatsız etmez. gün gelir biri elbette şeltoks'u sıkıverir onlara.

  mallık etmeyin.

  akıllı olun, hayattan hiçbir beklentisi olmayanlar için herşeyinizi riske etmeyin.
 • -yavruum.. o yanındaki gözlüklüyü uyumaya gönder de seni buraya alalım... nasıl bir göt o yav.. ufff..
  +beyler, bir şey mi var? açıkta bir şey mi gördünüz? ne gülüyorsunuz? bize anlatın biz de gülelim?
 • kadına yapılan bir tacizin erkeğin üzerinden hareket etmesi ,zira taciz aynı taciz!
 • hem sizin için hem 20 kişi içinden bir kişi için acı sonuçlar doğurabilir. misal cevabınızı verın. size en cok dikleneni gozunuze kestırın. 20 kısı sıze dalarken sızde onu altınıza alın.tabı agzınız burnunuz kaburgalarınız bıraz hırpalanır ama en azından sızde bır tanesını altınıza almıssınızdır.zaten en fazla 10 dk ıcınde mıllet araya gırer sızı ceker alırlar. dıyorsanızkı ya altıma alamazsam. o zaman sevgılınızın etegını sıgınıp modern erkek ayaklarına yatabılırsınız.
 • -offf fıstıık... memelerini açsana bakalım, yavruum!
  +beyler çok ayıp oluyor ama, bakın ben bu kızın erkek arkadaşıyım, bir erkek olarak beni anlayacağınızı umuyorum. buradaki basic assumption'ım, insan olmanız ve kendinizi benim yerime koyup azcık empati göstermeniz... ayrıca o beyzbol sopaları ve sustalı bıçaklarla aramızdaki sorunu çözemeyeceğimiz aşikar. peki kolumu ne sebeple kırdınız şu anda, bundan kazancınız ne oldu onu söyler misiniz bana? ya siz, esmer kavruk arkadaşım, size diyorum, o parmağımı hemen buraya getiriyorsunuz; olmadı buz torbasının içine atıp kenarı bırakın!
 • hatta siz bunu önlemek için gece saatlerinde ıssız sokaklarda sevgilinizle yürümeyin. türkiye lan burası manyak mısın o saatte, çevir taksi bas git evine. kızı öyle tehlikeye atabiliyorsan esas o zaman senin erkekliğinden şüphe ederim ben. modern erkeklere çemkiriliyor birde.

  allah bilir gece 1'de tek başına otobüse bindirip de gönderirsin sen kız arkadaşını eve.
 • - off yavrum o ne öyle kamyon kasası gibi yerim lan seni
  + du bakiim? lan zehra hakkaten götün çok iyiymiş niye söylemiyon. sağolun beyler gözümsünüz.
 • sakat bir durum tabi ama burada mallık yanında bayan varken oradan geçmek oluyor. kuşadasında barlar sokağı civarında ben böyle bir olaya şahit olmuştum. eleman kız arkadaşı mı eşi mi artık bilmiyorum oralarda gezinirken kekolar laf attı bunlara. sonra elemanda cevap verdi. neyse adamın üstüne yürüdüler falan millet araya girdi. yoksa elemanı öpeceklerdi. evladım ne işin var yanında o karıyla barlar sokağında?