şükela:  tümü | bugün
  • thy euroleague 27. hafta karşılaşması. maçın başlama saati tsi 20:45.
  • 10 günde 5. maçımız. bir tek cska'ya kaybettik. perşembe akşamı deplasmanda kızılyıldız maçı var. maccabi için ölüm kalım maçı. biz 4 maçtan 1 veya 2'sini kazanırsak saha avantajımız olacak. ilk maçta onlara yenildik. maccabi son 4 maçın üçünü kaybetti. kazandıkları tek maç ligin en zayıf takımı anadolu efes'e karşı. fener kendi sahasında 2 maç art arda yenilmez. rövanşı alacağız, hem de farklı skorla.
  • kazanacağımızı hissettiğim, kaybetsek de şaşırmayacağım maçtır.

obra sezon sıralamasını bizim kadar önemsemiyor. bu maçları deneme yapmak için antrenman olarak görüyor adeta; bu sayede de üst turda meyvelerini topluyor bu antrenmanların.
  • brad wanamaker'ın oyuna girmemesini dilediğim basketbol maçıdır. ne zaman izlesem saçma sapan oynuyor, sloukas'ı beğenmezdim. bu onun yarısı olamaz.
  • üç hafta öncesine kadar play-off için çok avantajlı görünen maccabi için ölüm kalım maçı.

hiç gözünün yaşına bakmadan yenip geçeceğimize inanıyorum.
  • 20:45 itibari ile bein sports haberden ücretsiz yayınlanacak basketbol müsabakası. salondan takip edeceğim şahsen. sorunsuz bir şekilde galip geleceğimizi düşünüyorum.
  • maccabi şu ligde fenerbahçe doğuş'a en ters gelen takım. geçen sene iki maçta da yenildik. bu yıl ilk maç baya kötü geçti. cska'ya real'e deplasmanda taş gibi duran takım maccabi'ye gelince kontağı kapatıyor. birebirde bize çok çok ters gelen oyuncuları var. daçka'daki willbekin gibi yarı sahayı geçtiği anda topu kaldırıp atan iki adam var bu takımda. kostas ve wana'nın birebir savunmaları çok önemli.

wanamaker baya ruhsuza bağlamış durumda. bu maç toparlamazsa galibiyet mümkün değil.

zor maç, zaten adamların en kritik maçı. çok ümitlenmemek gerekir diye düşünüyorum.

obra reyize güveniyoruz.
  • salonda yerimizi aldığımız karşılaşma. bu sefer kolay yeneceğiz
  • uzatmalar dahil ev sahibi galibiyeti aldığım maç diğer maçlarım panathinaikos galibiyet zalgiris galibiyet real madrid galibiyet
  • maccabi benchinin arkasında bol bol türk bayraklarının bulunduğu maç. ilk maçta yapılanlara güzel cevap olmuş. maçta da aynı şekilde cevabı vereceğimizi düşünüyorum.

kaynak: https://pbs.twimg.com/media/dyv2p3wwkaa7zgc.jpg