şükela:  tümü | bugün
  • turkiye'nin hasan sas ve hakan sukur un ilk devre attigi gollerle 2-0 kazandigi mactir.
  • hong kong lig karması diye garip bir takımla dünya kupası öncesi yapılan bir hazırlık maçıydı. maça dair hatırlanan ayrıntılar maçtan sonra hakan şükür'ün beni kasten sakatlamaya çalıştılar açıklaması ve hasan şaş'ın sanırım yıldıray'la ver kaça girip attığı güzel goldü. bu maçtan üç gün sonra son hazırlık maçımızda güney afrika'yla biraz daha ciddi bir maça çıkıp aynı skorla yenilmiştik. aslında her şey zuma ve benni mccarthy oyuna girene kadar iyi gidiyordu.
  • dünya kupasına hazırlık için hong kong turnuvası adı altında yaptığımız bu maç, milli maç olarak sayılmamaktadır. hakan şükür ve hasan şaş'ın golleri de milli formayla atılan gol sayılarına eklenmemiştir. eğer öyle olsaydı hakan şükür'ün gol sayısı 52 hasan şaş'ın 3 olmuş olacaktı. hatta yanlış hatırlamıyorsam maça çıktığımız formalarda bayrak yerine tff arması vardı.
    turnuvada hong kong'u yenip aynı skorla güney afrika'ya yenildik ve akşam televizyonda ''türkiye'nin hong kong turnuvasındaki oyunu sizi memnun etti mi?'' tarzı bir ankete rastlamıştım. ezici çoğunlukta hayır çıkması ve sonrasında dünya 3.lüğüne yürümemiz hazırlık maçlarına ne kadar önem verdiğimizi göstermiştir.