şükela:  tümü | bugün
  • başakşehir' in rahat kazanacağı maç olacaktır, olasılığı çok düşük te olsa şampiyonluk bile gelebilir.
  • buralar değerlenir siper alın..
    cimbom bi atraksiyon yapıp milletin g.t ünü ağzına getirmeden şu işi halletse keşke..
    başakşehir şampiyon olmasın lütfen.
  • bu maça kalmaz. benim tahminim o yonde. kalsada kasimpasa kesin puan alacaktir!
  • ekürilerin maçı.
  • tarihin gördüğü en rezil en kepaze yatışlardan birini bekliyorum şahsen bu maçta. inşallah yanılırım.
  • aklı başında fb, gs, bjk taraftarını birleştiren maç olacaktır kasımpaşanın kazanması yönünde. tabi ki büyük yatış devreye girecektir o ayrı. kimse bu yancıların şampiyon olmasını dileyecek kadar küçülmemeli.
  • hem beşiktaş'ı, hem fb'y, hem de gs'yi ilgilendiren bir maçtır. bu maçta yaşanılacak her türlü yatış her türlü kepazelik bu üç kulübü doğrudan etkileyecektir...

fb için belki şampiyonluk belki şampiyonlar ligi umudunu, bjk için belki de şampiyonlar ligi umudunu söndürecek, en önemlisiyle gs'nin şampiyonluğunu bile elinden alabilecek bir maç olabilir bu maç...

benim isteğim ise kasımpaşa'nın bizleri yanıltmasıdır. nasıl ki trabzonspor'a deplasmanda 5 attılarsa nasıl ki küme düşmemeye oynayan gençlerbirliği'ne acımadan 3'ledilerse başakşehir'e de aynı direnci göstermelerini istiyorum... bunu görmezsem şüphelenirim doğal olarak...