• malum bu hafta türkiye kupasında akhisar ı geçmesi beklenen fenerbahçenin, son hafta gs nin göztepeye takılması ile gerçekleşecek durum.
    karabük maçı ile gol averaj farkını bu hafta eritecek olan fenerbahçenin uzun yıllar sonra iki kupayı birden müzesine götürmesi hayal değil.
  • (bkz: t a m a m)
  • ımkansiz olay.
    not:fb.
  • ben de fenerbahçe taraftarıyım fakat ne içiyorsan ya da kullanıyorsan acilen bırak onu yoksa tünelin ucu bombok bir yere çıkacak haberin olsun. ayrıca yapma böyle sonra inanıyor millet ve hayal kırıklığına uğruyor. bak hayal kuruyor demedim, hem kuruyor sonra inanıyor bir de kırıklığı oluyor. yapma canım kardeşim.

gol averajını eritecek dedi ya la.

kusura bakma fakat;
    (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
  • 20 mayıs'ta bence de iki kupa almış olacağız ama bence bunlar lig ve türkiye kupası değil, euroleague ve türkiye kupası olacak.
  • iki kupayı alma ihtimali hiç kupa almama ihtimalinden azdır.babayı alır.
  • anlat anlat heyecanlı oluyor tam sığır fikri
  • umudum yok.
    ama bu başlıkla birlikte umudun ne kadar güzel bir şey olduğunu, hayal kurmanın insanın midesinde kelebekler uçuşturduğunu falan tekrar anladım.

sonra aklıma şu söz geldi. hayalle yaşayanında yaşamyanında demişler. hayallerden hayatlara döndüm tabi.

fenerliyim ama yok be hacı olmaz o iş.
  • herkes averajdan bahsetmiş.iyide lig sistemimizde toplam averaj değil 2li averaj sistemi var. gs ile fb aynı puanda kalırsa gs şampiyon olur.
    edit:her iki maçtada 0-0 kaldıkları için genel averaja bakılacakmış.
hesabın var mı? giriş yap