şükela:  tümü | bugün
  • lazio'ya beraberliğin yettiği maçtır.
    kazanması gereken taraf inter.
    italya serie a'da genel averaja bakılıyorsa inter'in zaten şansı yok. ikili averaja bakılıyorsa, ınter'in tek farklı galibiyeti yeterli olacak cl için.
    edit: hayatin olagan akisi dostum* bilgi verdi, serie a'da ikili averaj varmış.
    bu durumda inter tek farklı yenerse 4. sırayı alacak. ligin ilk yarısındaki maç 0-0 bitmişti.
    günler sonra gelen edit: lazio amcıklama geçirerek kaybetmiştir. cl bileti inter'in.
  • mauro ıcardive ciro ımmobilearasındaki gol krallığı yarışında 1 gol fark var. ayrıca kazanan şampiyonlar ligi biletini kapıyor. son yılların en iyi maçı olabilir.
  • lazio’ya şampiyonalar ligi bileti için beraberliğin yeteceği maç,
  • inter ölüm kalım maçına çıksa ölür, o yüzden lazio siker geçer diyorum.
  • lazio evinde bu maçı vermez
  • an itibariyle inanılmaz seyler olan mac. inter öne gecti ve sampiyonlar ligine cok yakın.
  • lazio’nun kendi elleri ile şampiyonlar ligi biletini inter’e hediye ettiği maç , bizim de kuponun içine etti ayrı mevzuu...
  • inter'le hukukumuz olduğundan dolayı onların şampiyonlar ligine kalmasını istemiştim. deplasmanda 3-2 yenip 4.lüğü aldılar. helal olsun.
  • bana yeniden nasıl bir cenabet olduğumu sorgulattıran maç. ingiltere'de manu'yu destekliyorum dün kupa finalinde chelsea'ye yenildiler, serie a'da lazio taraftarıyım ancak böyle saçma sapan şekilde maçı verdik ucl şansı gitti. türkiye'de ise hangi takımlı olduğumu az çok tahmin ediyorsunuzdur söylememe gerek yok*
  • inter büyüklüğünü gösterdi, bir beşiktaşlı olarak avrupa liginde inter'i değil daha küçük bir kulüp olan lazio'yu rakip olarak isterim.