şükela:  tümü | bugün
205 entry daha
  • gençler yine eğlencenin dibine vurmuş, keyiften striptiz yapıyorlar. lideriniz sonuçları alıp sessiz sessiz otel odasında demlenirken okullarda sandık nöbeti tutanlar sözüm size; unutmayın, hayatınız kaybetmekle geçecek.
  • italyan sosyalist marşının camilerden çalınması mevzusudur. sorumluları kim ise en ağır cezaya çarptırılması gerekir. devlet bu konuya el atmalı, sorumlularının kamuoyunun içini ferahlatacak şekilde cezasını kesmeli. bu bir terör saldırısıdır bu unutulmamalı.

provokasyonda olabileceğini düşünüyordum fakat aşağıdaki entrylerde bu olay hakkında olumlu entryler görünce dumura uğradım. bunlar akp kadar güçlü olmuş olsalar, düşünemiyorum neler olacağını... az bile yapıyor valla akp size. izmire özel 5 vakit sela okunsun da kudursun iyice bu tayfa. *

(bkz: #107520794)
    (bkz: #107530782)
  • “din” adı altında yapılan ve tolere edilen hatta üstüne hiç konuşma gereği bile duyulmayan rezillikleri düşününce, rezillik sınıfına koyulamayan eylemdir.

komik.
  • bu kulaklarım buna da şahit oldu. gerçi artık bu zaman da normal böyle şeyler
  • nerden baksan müthiş olaydır jdjd
  • hacked by ayyaş.
    güzel kafalar bunlar güzel ama provokasyon kokuyor maalesef.
  • neden dedirtmiştir
  • ciddiye almamak gerekir.
  • gerçekse rezalet, değilse yalanlanmasını beklediğim olay.
289 entry daha