• yetmez ama evetçi komünistleri, şakirtleri, teröristleri korkutmuş mitingtir. haklılarda. çünkü izmir milli degerlerine sahip çıkmıştır. her zamanki gibi uyanışın ilk adreslerinden olmuştur.
  • izmir ve mhp için dönüm noktası olabilecek önemdedir.

kendi içlerindeki çatışmadan dolayı birleşip,ellerine bayrak alıp, şu mitingi düzenleyemedikleri için,''chp'nin kalesi'' izmir'in, chp'nin faşist dediği adamların mitingini doldurması, sadece süreç yanlılarını değil chp'yi de korkutmalıdır!

zira '' yemeyenin malını yerler !''
  • bu mitingde olayin siyasi bir partiyle alakasi yoktur.

izmir'li o meydanlara, mhp icin degil, "ben buradayim" demek icin inmistir. bu durum elbette tum medya tarafindan goz ardi edilmektedir. ya ne olacakti zaten?
    ancak korkuyla goz ardi etmek, gozlerinizi kapatmak ise yaramaz.
    korkunun ecele faydasi yoktur.
  • 100lerce km otede tuyleri diken diken eden mitingdir

bebek katili sevicilere guzel bir cevap olmustur, agzi salyali kopekler unutmamali ulke sahipsiz degil!!
  • korkudan beni tir tir titretmiş mitingdir. sormayın, çok kötü durumdayız "yetmez ama evetçi komünistler, şakirtler, teröristler" olarak evimizden dışarı çıkamıyoruz korkudan. sanırım artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak : ((((((((

hiç kimsenin siklemediği, bir sonraki seçimde barajda boğulacak olan bir partinin destekçilerinin, faşist izmirlilerin ve barışa hayır diyenlerin dışında kimsenin sallamadığı bir mitingdir en nihayetinde. ama sorsan bizi titretiyormuş, lel
  • akla (bkz: #2165165) getiren miting

--- spoiler ---

yedim sırlı elmayı
    gördüm gizli dünyayı
    gündüz oldu geceler
    ak sakallı cüceler
    kesik başlar yürüdü
    saçlarını sürüdü
    korkunç devler hortladı
    cinler cirit oynadı
    bir de baktım melekler
    başlarında çiçekler
    devlere el bağlıyor
    gizli gizli ağlıyor
    --- spoiler ---
  • anlaşılan o ki kaliteli türk medyası bu buluşmada da bir "vur de vuralım öl de ölelim" duymadan bu buluşmayı ne reklam edecek, ne de haber.

allah belanızı versin. belanızı versin. o bela da sizlere türk milliyetçilerinden gelsin.

bu bir haykırıştır.
  • katılım en fazla 100 bindi denilen miting. yazık lan tam olarak 10 dakika sonra ayar yemiş adam.
  • nesilsizlerin zoruna gidip tırım tırım "çok adam yoktu yeaa" diye kötülemeye çalışmaları bile aslında olanı ve ruhlarındaki korkuyu anlatmaya yettiği miting. orada az bir kalabalık olacaktı da bizim medya onu taşak malzemesi yapmayacaktı, öyle mi ?

kullandığın meth'e ara ver gülüm.
  • sayısal üstünlüğe takılanların içeriğe veya işaret edilene bakmaktan aciz olduğu miting.
    o zaman herkes yatırsın masaya, ortalaması en uzun olan ülkeyi yönetsin. al sana sayısal üstünlük..

teallam ya..
    yok 50.000, yok 2 milyon..

o kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz ki..
    siz bu boş işlere yorarken kafanızı, geçiyor o gemiler birer birer..