• korkudan beni tir tir titretmiş mitingdir. sormayın, çok kötü durumdayız "yetmez ama evetçi komünistler, şakirtler, teröristler" olarak evimizden dışarı çıkamıyoruz korkudan. sanırım artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak : ((((((((

  hiç kimsenin siklemediği, bir sonraki seçimde barajda boğulacak olan bir partinin destekçilerinin, faşist izmirlilerin ve barışa hayır diyenlerin dışında kimsenin sallamadığı bir mitingdir en nihayetinde. ama sorsan bizi titretiyormuş, lel
 • akla (bkz: #2165165) getiren miting

  --- spoiler ---

  yedim sırlı elmayı
  gördüm gizli dünyayı
  gündüz oldu geceler
  ak sakallı cüceler
  kesik başlar yürüdü
  saçlarını sürüdü
  korkunç devler hortladı
  cinler cirit oynadı
  bir de baktım melekler
  başlarında çiçekler
  devlere el bağlıyor
  gizli gizli ağlıyor
  --- spoiler ---
 • anlaşılan o ki kaliteli türk medyası bu buluşmada da bir "vur de vuralım öl de ölelim" duymadan bu buluşmayı ne reklam edecek, ne de haber.

  allah belanızı versin. belanızı versin. o bela da sizlere türk milliyetçilerinden gelsin.

  bu bir haykırıştır.
 • katılım en fazla 100 bindi denilen miting. yazık lan tam olarak 10 dakika sonra ayar yemiş adam.
 • hayatındaki ilk mitingine gitmiş çocuklarca "2 milyon insan vardı" diye övülen miting. oğlum saçmalamayın, tam gazsınız, gerçi bahçeli'yi dinleyip gaza gelmek nasıl bir mide bilemedim, ama saçmalamayın.

  http://galeri.uludagsozluk.com/…r-mitingi_44205.jpg

  gündoğdu'da 100-150 bin kişi yukarıdaki gibi oluyor. bu videoda o bile yok gibi. teşekkür edeceklerine 20 milyon kişi vardı diyorlar.

  tekrarlıyorum 3. büyük parti olan mhp'nin memleketin her yerinden taşıdığı adamlarla bu kalabalığı oluşturabilmesi büyük hezimettir. gaza gelmiş, kafası karışık kemalistler ne derse desin izmirliler onları pek siklemedi ya:)

  edit: özelden (bkz: #20248321) entryi ciddiye alıp "orda 2 buçuk milyon var diyen var ama nabeeeer:d" diyen sivaslı ülkücü bir kardeşimiz oldu. buradan da kendisine teşekkür ediyorum, çok güldürdü:)
 • nesilsizlerin zoruna gidip tırım tırım "çok adam yoktu yeaa" diye kötülemeye çalışmaları bile aslında olanı ve ruhlarındaki korkuyu anlatmaya yettiği miting. orada az bir kalabalık olacaktı da bizim medya onu taşak malzemesi yapmayacaktı, öyle mi ?

  kullandığın meth'e ara ver gülüm.
 • sayısal üstünlüğe takılanların içeriğe veya işaret edilene bakmaktan aciz olduğu miting.
  o zaman herkes yatırsın masaya, ortalaması en uzun olan ülkeyi yönetsin. al sana sayısal üstünlük..

  teallam ya..
  yok 50.000, yok 2 milyon..

  o kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz ki..
  siz bu boş işlere yorarken kafanızı, geçiyor o gemiler birer birer..
 • şu fotoğrafa bakarsak 1 mayıslardan biraz fazla insan toplandığını gördüğümüz mitingtir. yazık lan türkiye'nin her yerinden üyelerini getir, "500000 kişi gelecek, 1 milyon kişi gelecek" de miting sırasında bu fotoğrafı paylaş sonra hüsran olsun. yüz bin derken iyi bile demişim len.

  neyse izmirli akp'ye ne kadar tepki duysa da erdoğan'ın koltuk değneği bahçeli'ye destek vermemiştir. bir kez daha onur duydum.

  edit: 1 mayıs'ta sakarya'dan izmir'e adam gelmiyor:)

  edit 2: paylaşılan fotoyu yanlış koymuşum. bir de bir arkadaş uyardı, paylaşılan fotoğraftaki taksilere dikkat et hacım diyor:)
 • 10 olsun 100 olsun 1000 olsun 100*1000 olsun, bunu sayıya döküp insanların demokrasiden ne kadar anladığını gösteren mitingtir.

  ama tabi bazılarına göre demokrasi çoğunluktur, gerekli yerde inilir. insen de binsen de o türk toplumu denilen şeyi yok edemezsin, nice milletler denedi sikemedi, sen allah arap kürt deyip mi başaracaksın? bakalım görelim. vaktinde de ingilterenin götü ile osuranlar olmuştu, bugün amerika götü ile osuranlar türedi. ne zaman kendi götünü kullanırsın takdir ederim. kısfmet işi bunlar.
 • miting sevdalisi ulusalci fasistlerin, milliyetci fasistleri de yanlarına alarak yaptıkları miting. kürtçü, libetal ve amerikancilanlar olarak korkudan evlerimize tikindik, ağlıyoruz.