• akla (bkz: #2165165) getiren miting

  --- spoiler ---

  yedim sırlı elmayı
  gördüm gizli dünyayı
  gündüz oldu geceler
  ak sakallı cüceler
  kesik başlar yürüdü
  saçlarını sürüdü
  korkunç devler hortladı
  cinler cirit oynadı
  bir de baktım melekler
  başlarında çiçekler
  devlere el bağlıyor
  gizli gizli ağlıyor
  --- spoiler ---
 • anlaşılan o ki kaliteli türk medyası bu buluşmada da bir "vur de vuralım öl de ölelim" duymadan bu buluşmayı ne reklam edecek, ne de haber.

  allah belanızı versin. belanızı versin. o bela da sizlere türk milliyetçilerinden gelsin.

  bu bir haykırıştır.
 • katılım en fazla 100 bindi denilen miting. yazık lan tam olarak 10 dakika sonra ayar yemiş adam.
 • nesilsizlerin zoruna gidip tırım tırım "çok adam yoktu yeaa" diye kötülemeye çalışmaları bile aslında olanı ve ruhlarındaki korkuyu anlatmaya yettiği miting. orada az bir kalabalık olacaktı da bizim medya onu taşak malzemesi yapmayacaktı, öyle mi ?

  kullandığın meth'e ara ver gülüm.
 • sayısal üstünlüğe takılanların içeriğe veya işaret edilene bakmaktan aciz olduğu miting.
  o zaman herkes yatırsın masaya, ortalaması en uzun olan ülkeyi yönetsin. al sana sayısal üstünlük..

  teallam ya..
  yok 50.000, yok 2 milyon..

  o kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz ki..
  siz bu boş işlere yorarken kafanızı, geçiyor o gemiler birer birer..
 • 10 olsun 100 olsun 1000 olsun 100*1000 olsun, bunu sayıya döküp insanların demokrasiden ne kadar anladığını gösteren mitingtir.

  ama tabi bazılarına göre demokrasi çoğunluktur, gerekli yerde inilir. insen de binsen de o türk toplumu denilen şeyi yok edemezsin, nice milletler denedi sikemedi, sen allah arap kürt deyip mi başaracaksın? bakalım görelim. vaktinde de ingilterenin götü ile osuranlar olmuştu, bugün amerika götü ile osuranlar türedi. ne zaman kendi götünü kullanırsın takdir ederim. kısfmet işi bunlar.
 • miting sevdalisi ulusalci fasistlerin, milliyetci fasistleri de yanlarına alarak yaptıkları miting. kürtçü, libetal ve amerikancilanlar olarak korkudan evlerimize tikindik, ağlıyoruz.
 • chp'nin ulusalcı radikallerinden arınması adına faydalı miting. ulusalcılar ait oldukları yere, mhp'ye gitmeli. gerçek bir sosyal demokrat partiye dönüşmek için bunlardan kurtulmak lazım. artık akp'ye karşı kızıl elma ittifakı iş yapmaz.. zaten mhp muhafazakarlık söz konusu olduğunda akp'ye hemen destek veren bir parti.. ayrıca ülkücülerin sağı-solu bir kenara bırakmadıkları entrylerinden de görülebilir.. yeni chp için başlarda biraz sıkıntı olabilir ama eğer sabırla avrupa birliği ülkelerindeki sosyal demokrat partiler gibi hareket edebilirse zamanla güçlenecektir. not: bu mitingden kimsenin korktuğu yok. akp'yi de korkutmaz. mhp iç anadolu turuna çıkmış olsa belki korkabilirlerdi. bu daha çok chp'den ne koparabilirsek mitingi. chp'nin içindeki tartışmalardan yararlanmaya çalışıyorlar.
 • 12 eylül darbesindeki sağcı solcu çatışmalarından takunyalıların kendilerine pay çıkarmaya çalıştığı miting. afedersin dini bütün kardeşim o insanlar bir ilke uğruna gazlanırken sen o ara cami köşelerine iteklendin çektin kendini ne etliye ne sütlüye karıştın şimdi amerika seni gazladığında mı sikin doğruldu? yalnız dikkat et bu iki kanatta senin cami köşelerinde uyuttuğun kesime benzemiyore. yavaş gel. hiç ellenmedin, bakiresin ama vakti gelince o iki kesim de seni öyle bir yutar ki pensilvanya değil mars bile dar gelir.
 • akp ile aynı kaba pisleyen kürt milliyetçilerini rahatsız etmiş mitingdir.
  ancak bunlar daha daha rahatsızlık günlerinin başlangıcıdır. izmir'in ne kadar atatürk'çü ne kadar bayrak sevdalısı millet sevdalısı olduğunu halen daha anlayamayanlar acı sonlarına adım adım yaklaşmaktalar.
  slogan yine aynı ama yeri ve zamanı gelecek. bu millet kanla kazandığı topraklar üzerinde verdiği onbinlerce şehitin arkasından teröristle iş birliği yaparak sözüm ona barış ve sükunet masallarına gereken cevabı sandıkta verecektir.