şükela:  tümü | bugün
  • harden'a nefes aldirmiyor okc. pota altindan basliyorlar basmaya. bu tempoda defans bakalim ne kadar yapabilecekler.
  • adams ve gibson çıkmasına rağmen enes oyuna girmedi. ondan sonra da oyuna sonradan giren sabonis çıktı tekrar adams girdi. enes düşünülmüyor anlaşılan. bu arada r. anderson berbat bir şut yüzdesi ile oynuyor. boş üçlükleri sokamıyor. hal böyle olunca harden'ı ikili savunan okc rakibi durduruyor. skor 28-13.
  • (bkz: #67593278)

ben katılmıyorum. enes iyi savunmacı demiyorum ama enes'e karşı gerçekten bir ön yargısı var. adam zaten 20 dakikadan fazla süre bulamıyor. yanında oynayan hiçbir oyuncunun neredeyse savunması iyi değil. hepsi adamına geçiliyor ve enes kabahatli oluyor. ayrıca bugün 4 dakikada 3 blok yaptı enes. eğer savunma sıkıntıysa aynı şeyi oladipo için de yapsın. hem iyi savunmacı değil hem de ilk maç sadece 6 sayı atabildi.

bu arada başlığı açan arkadaş amerika'da yazıldığı gibi yazmış. yani teknik olarak yanlış değil.
  • houston bu maç ribaundlarda eziliyor. ligin en çok üç sayı isabeti bulan takım olmalarına rağmen bu maç ilk yarıda sadece 4 isabet bulabilirler.

harden için ayrıca parantez açmak istiyorum. atış halindeyken inanılmaz kolay faul alıyor. bu seride dördüncü kez üç sayılık atış tuzağına düşürerek beleş üç sayı kazandırdı.

westbrook ve okc ise bu maç daha derli toplu. ikinci yarıda houston'ın toparlanıp farkı kapatmasını bekliyorum

ilk yarı sonucu: houston 62-68 oklahoma
  • (bkz: #67593496)

bana da sorarsan ben de öyle derim zaten. enes'e de iyi savunmacı demiyorum. neden okuduğunu bir insan anlayamaz ki. yanında oynayanlardan da kastım yedek oyuncular ayrıca. adam gidip iki uzunu çıkarıyor ve yerine singler'ı koyuyor. yemişim savunmasını. ayrıca smaca blok zaten çok sık olan bir şey değil ki yapıldı mı haftanın hareketlerine giriyor. sanki sürekli olan bir şey gibi konuşulması saçma.
  • westbrook bugün her attığını sokacak gibi. soktuğu şutların hepsi de zor. daha üçüncü periyot bitmedi 36 sayı 9 ribaunt 11 asistte. houston ise sürekli kaçırıyor. 19 üçlükten sadece 4 tane soktular ki 3. periyot hiç atamadılar. anderson, gordon ve harden toplamda 12 de 1. bu sebeptendir ki skor 86-74 okc lehine.
  • yedek 5 girdi ve houston yaklaşık 2 dakikada 9-0'lık seri yakaladı. enes o beşte de yok. fark 3'e indi.
  • 3. periyotu 89-86 oklahoma üstünlüğüyle tamamlandı. periyot sonunda harden 2 kritik üçlük attı. houston döndü gibi maça, son periyot alev alev.
  • houston, üçüncü çeyreğin sonlarında 12 olan farkı 3 sayıya indirdi. harden çeyrek sonunu çok iyi oynadı. lou williams bugün yüzdeli oynarken çok uzun süre benchte kaldı. d'antoni, günündeyken daha da faydalanabilirdi.

son çeyreğe okc 89-86 önde girdi
  • kocum donovan'in kyle singleri oynatarak bakin simdi sapkadan tavsani cikartiyorum dedigi mac.