şükela:  tümü | bugün
  • 2017/18 euroleague sezonu çeyrek final serisinin ikinci maçıdır. 20.45'te başlayacak ve ülker sports arenada oynanacak.
  • en eşleşmek istemediğim takım ile eşleştik. ancak son avrupa şampiyonu olarak apoletimiz var. takımımın ilgili tarihlerde level atladığını hatırlayınca bu maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum.
  • seride 2. maç. ilk maçı çok kolay kazandık. baskonia 4. çeyrekte 3 defe geri dönmek istedi, wanamaker ve sloukas'ın kritik basketleriyle karşılık verdik. ilk maçta vesely, sloukas, nunnally ve wanamaker çok iyiydi. datome, guduric ve melli de fena degildi.

    bu maçta kalinic ve thompson daha fazla katkı vermeli. hoca dixon ve melih'e ilk maçta hiç şans vermedi. bu maçta onlar da 5-10 dakika süre bulacaklar. baskonia bu maça daha fazla asılacak. daha önce euroleague'de hiçbir takım 2-0'dan geri dönemedi. fener de ilk maçtakı 3'lük yüzdesini (47.6) bulmayabilir. ilk maçta ikinci yarıda çok fazla sayı yedik (26 vs 47). savunmamız daha iyi olmalı bu maçta. skor tahminim 73-68

    euroleague'de 4 maçımız kaldı. dün de zalgiris kazandı. oly elenirse, final four'da az tecrübeli zalgiris'i daha kolay eler, cska finaline daha dinlenmiş çıkarız
  • bu sezon gideceğim ilk ve son maç. 2000 km uzaktan gelip gideceğim. geçen seneden beri o güzel atmosferi özlemedim diyemem. merak ettiğim şey salonun altındaki mağazada basketbol formaları satılıyor mu? gelmişken bir vesely forması çekesim var. fiyatlar nasıl acaba? şampiyonlukla ilgili ürünler hala satışta mı?