• hakkari çukurca güvendağı üs bölgesine kansız orospu çocukları tarafından yapılan saldırı. 5 şehidimiz ve 3’ü ağır 7 yaralımızın olduğu söyleniyor. allah askerimizi korusun.

edit: kaynağım twitter'daki askere yakın kaynaklar ancak nispeten resmi bi kaynak olarak habertürk

edit 2: milli savunma bakanlığı 2 şehit 7 yaralı olarak açıkladı malesef. başımız sağ olsun. (malesef 4 şehit 6 yaralı olarak güncelliyorum.)

edit 3: bir yazar arkadaşımızdan gelen mesaj ''bölgeden bildiriyorum. sızma girişimi güvendağı değil seriberi üb'ne yapıldı. yoğun sis ve bölgede dost unsurları bulunması sebebiyle yakın üb'lerinden karşılık verilememiştir. aziz milletimizin başı sağolsun.''

edit 4: başka bi yazar arkadaşımız bir bölge kaynağına dayanarak şehit sayısının 5 olabileceğini söyledi.
  • allah belanızı versin aşağılık herifler. ateş düştüğü yeri yakacak her zaman ki gibi biz iki gün sonra unutup giderken.umarım kanları yerde kalmaz şehitlerin.allah rahmet etsin.
  • diğer nice şehit başlıkları gibi kaybolacak, nice haberler gibi unutulacaktır, ateş düştüğü yeri yakıp ailesinin yüreğini kedere boğacaktır maalesef. allah rahmet eylesin, mekanları bu uğurda toprağa düşmüş nice yiğitlerin yanı olsun şehitlerimizin. kansız köpekler, bizleri ancak emperyalistlerin silahlarıyla, dağlarda bayırlarda böcekler gibi yaşayarak, kahpece pusu atarak öldürebilirsiniz lakin unutmayın biz hep 20 yaşındayız, biz bitmeyiz. emellerinize hiç bir zaman ulaşamayacak, bir kere gelinen şu dünyada böcek gibi yaşayıp, böcek gibi çizmelerimizin altında ezilerek gebereceksiniz. yaralılarımıza şifa dilerim, allah yardımcıları olsun.
  • mekanları cennet olsun şehitlerimizin ancak akılda şöyle sorular beliriyor, gene bir seçim yenilgisi sonrasında başlayan saldırılardır. zamanlama manidar!!!
  • bu kadar entry girilmiş lakin henüz kaynak olmaması nedeniyle doğruluğuna inanmadığım, daha doğrusu inanmak istemediğim saldırı iddiası.

umarım bu mübarek kandil gecesinde böyle bir şey yaşanmamıştır. yaşandıysa eğer şehitlerimiz ışıklar içinde uyusun, gazilerimize acil şifalar dilerim.
  • biz, onların sağladığı özgürlük battaniyesi altında yatarken onlar şehit oluyorlar. zamanlama manidar gibi laflar söylemeyin lütfen.
    allah rahmet eylesin.
  • haberlere düşmüştür. allah rahmet eylesin gece gece çok canımı yaktı.
  • allah rahmet eylesin, ailelerine sabır diliyorum, ateş düştüğü yeri yakıyor çok zor bir durum gerçekten. uzun zamandır böyle bir haber görmeyip seçim sonrası olması beni de şaşırttı bu arada ama artık ülke işlerine kafa yormayı bıraktım komplo teorileri falan beni ilgilendirmiyor önüme bakıyorum. delilsiz tek bir şeye bile inanırsan manipülasyon yüksek düzeyde açık oluyorsun bundan dolayı uzak duruyorum.
  • bu mübarek kandil gecesinde öğrendiğim acı haber. şehitlerimize allahtan rahmet, ailesi ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. yaralılara acil şifalar.
  • demokrasi? insan hakları? özgürlük?
    sizin, sizin destekcilerinizin, sözde hümanistlerin ederi ve hak ettiği sadece bir avuç mermidir!
    kansız şerefsizler.
    allah şehitlerimize rahmet, ailelerine sabır versin.
204 entry daha
hesabın var mı? giriş yap