• bir fenerbahçe'li olarak imrenerek izlediğim seçimdir. düşünsenize, bir seçim oluyor, seçime adaylar giriyor ve demokratik bir şekilde biri kazanıp biri kaybediyor...
  • 12.sandıkta oy kullandım.
    sarı oyların cogunlukta çıkacağına eminim, çöpte hep kırmızı vardı (kullanmadığın zarfi çöpe atiyorsun ve kırmızı özbek)

birde allahaskına dursun özben döneminde üye yapılanlar falan gibi düsünmeyin ben adnan polat dönemi üyesiyim ama onu ibra etmedim, ne olacak şimdi?

burası galatasaray sadakat kişilere değil kurumadır.
  • salonu inlettiler mustafa kemal'in askerleriyiz diye lan. helal olsun adamlara.
    not: kartal
  • herhalde turkiye tarihinde bir ilk gerceklesiyor. bugune kadar herhangi bir mevcut baskanin 1 ay sonraya surpriz secim koydurup kaybettigi gorulmemistir.

tum gucler elinde olan bir kisiyi demokratik bir secimle devirmek avrupa'ya ozgu hareket. bu topraklarda pek gorulmez genelde elinde guc olan kazanirdi. biz daha cok bulunduklari kurumlari somurup hala piskin piskin koltugunda oturanlara asinayiz.
  • lan bir insan baskanken olaganustu kongreye gidip yenilir mi ya ahahahahahah
  • hayatımda ilk defa başarısızlığın sandıkla cezalandırıldığına şahit olduğum seçim.

fatih terim hamlesi de tutmadı. dursun özbek, galatasaray tarihinin en becereksiz başkanı olarak hatırlanacak.
  • beşiktaşlıyım, dursun denen şark kurnazı lavuğun seçim hamlesini bertaraf eden seçmenini takdir etmek gerekiyor. zorla türkiyenin en önde gelen kulübünü kafasına göre seçime götürmesinin de cezasını aldı. tebrik ederim tüm galatasaraylıları. kmtü de olabilir sonuç ama böyle zorbalara ceza kesmeyi bildiler, bence önemli olan bu.

edit:sonuç kötü olmadı.
  • mustafa cengiz sonuç kesinleşince sarı kravatı çıkarıp, sarı kırmızı kravatı taktı. güzel bir ayrıntıydı.
    iyi bir başkan olsun, galatasaray değer ve geleneklerine hiçbir zaman ters düşmesin. fikri hür vicdanı hür galatasaray taraftarını iyi temsil etsin.

hayırlı olsun.
  • 33 yasindayim- sanirim ilk kez oy kullandigim bir secimde benim adayim kazaniyor :)

eeee belliydi ama sayin dursun ozbek..
    kendini fazla zeki zannedip baskin secim yaptin ama bu camia sonunda hak ettigin cezayi kesti!
    tarihe galatasarayin en basarisiz baskani olarak yazilacaksin.
    futbolda sifir sampiyonluk, iyice dibe vuran marka degeri ve elden cikartilan mal varliklari..
    seni boyle hatirlayacagim, bir daha gorusmemek uzere!!
  • bir alexsporlu olarak tüm kalbimle dursun'un kaybetmesini istedim. evrene gereken enerjiyi ilettiğimi ve bu başarıda küçük de olsa payımın olduğunu düşünüyorum. bizim kongrede de aynı sinerji ve desteğin sizden de gelmesini bekliyorum gs'li kardeşlerim... diktatörlerin devrinin bittiğini göstermemiz gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap