13 entry daha
  • hay maşallah, yine bir sürü götvereni toplamış buraya bu başlık. turnusol gibi, hain turnusolu.

hani siz insan haklarından bahsediyorsunuz, işinize gelmediği zamanlarda, şimdi sana haklardan bahsedeyim sayın piç. 83-84’ten beri şehit edilen asker-polisim var benim. ayrıca bir sürü de sivil ölümü. hani kundaktaki bebekler de dahil. patlattığın bir sürü bomba var şehir merkezlerinde. ölen çocuklar var yine. anneler babalar var. yetim kalan çocuklar da var. sakat kalan bir sürü insan var. hem de 35 yıldır. hayır, insanlığa bu kadar önem veriyorsun ya, sayın piç, yukarıda yazanlar ne olacak o zaman?

bunu neden yazdım biliyor musun, bu kadar acıyı yaşadıktan sonra, sikerler suriye’nin toprak bütünlüğü amına kodumun oğlu seni. elindeki silahı bize doğrultmuş her orospu çocuğu orada acılar içinde ölecek ya da sakat kalacak. sen de anca burada savaşçı ya da halk diye meşrulaştırmaya çalışabileceksin sadece. ama oradaki köpeklerin ölmesine engel olamayacaksın.

allah ordumuzun yar ve yardımcısı olsun.
  • bir arkadaşa bakıp çıkacaktım diyen gruba gerekli cevabın verilmesi sonucudur.
  • geri zekalıların inandığı akp propagandası. rejim güçleri afrin'de, afrin'in hava sahası da türk uçaklarına yeniden kapatılıyor. yakın bir gelecekte suriye uçakları da buralarda bir yerleri bombalayacak.
hesabın var mı? giriş yap