şükela:  tümü | bugün
 • ön edit: alerjim var, saatlerdir nefes alamıyorum. keza riskli hastalığından dolayı kedimin de strese girmemesi gerekiyor ama camları çerçeveleri öyle bir indirdiler ki, terastan indiğimde korkudan kanapenin en kuytu yerine gizlenmiş buldum onu. hadi ben dayanırım da kedime, sokaktaki yaşlıya, çoluğa çocuğa ve diğer canlara yazık değil mi?

  pkk’lı twiti; https://eksiup.com/p/pr57895m4tuz
  yıkma dökme; https://eksiup.com/p/z757896a5y84
  bir esnafın dükkanı. şangur şungur bir şeyleri kırıp kaçıyorlar; https://eksiup.com/p/nq57733oc68m
  sokak başı; https://eksiup.com/p/pj577612d3xw

  “polis bize saldırdı” yalanı. önce bu şerefsizler saldırıyor. https://mobile.twitter.com/…tus/1152622399424274432

  biji apo’cu kitlenin kadıköy’ü basması. yaşadığım sokak da dahil girdikleri yerde bina camlarını kırıp, konteynerlerı yola döktüler. kendilerine kızan mahalle halkına “pkk ananızı sikecek” diye küfredenlerin kafasına terastan bir şeyler attım ama kahpeler döke döke kaçtıkları için isabet etmedi. ortalık gaz dolu; çoluk çocuk, kedi köpek herkes mahvoldu. camları kapamamıza rağmen içeride nefes alamıyoruz. bir dahaki sefere vandallıklarını burunlarından fitil fitil getirmezsem bunlar gibi namert olayım.
 • sayelerinde uzun süre sonra biber gazı yediğim elemanlar. polis kalabalık insan topluluğunun arasına atmayaydı iyiydi o gazı.
 • sözde "özgürlük" savunucusu, "adalet" arayan bir grup bencil insanın yaptığı eylemdir.

  bu "özgürlükçü" arkadaşlar özgürlüğü insanların dükkanının camını çerçevesini kırmak, çöp konteynırlarını devirmek, bağırıp çağırıp mahalle sakinlerinin özgürlük alanına girmek olarak görmektedirler.

  toplum sözleşmesine göre özgürlük tanımını tekrar tekrar okuyup içselleştirmeleri gerekmekte maalesef. nitekim özgürlüğünüz benim özgürlüğümün başladığı yerde biter. kusura bakmayın ama beni, kedimi, sokağımızda beslediğimiz en az 15 kedimizi strese sokmaya ve sizin yüzünüzden gaza boğulmamıza hakkınız yok.
 • artık biji serokların yuvalandığı yer kadıköy oldu. taksim’i araplara kaybeden biji seroklar bakırköy’ü benimseyemedi ve kadıköy’de karar kıldılar. oranın insanı yavaştan alışmalı bu duruma maalesef.
 • adamlar güzeli ve iyi olan her şeyi mahvetmek gibi bir misyon edinmişler. sıra kadıköy'e gelmiş belli, çevik kuvvetlerden adım atılmıyordu bugun. sayelerinde bir sürü masum gaz yedi. gezi'yi de bu şekilde sabote etmişlerdi. özgürlük savunucuları, yersen.
 • şu soyunu ecdadını siktiğimin pkklılarının evleri basılıp, paket edilip alındıkları zaman da "ama insan hakları" diye ağlanıyordu. hakikaten tuhafız.

  daha iyi günlerimiz dedirten baskındır.
 • orospu çocukları diyorum başka şey demiyorum.

  vatandaşın yaşam alanında eylemmi olur lan piçler? bir katliamı protesto edecez ayağına masumları nasıl kullanmaya olaylara bulaştırmaya çalışırsınız lan?

  bu teröristlere gerekli işlemler yapılır umarım. bu ülke bunlara çok.
 • ne güzel işte bir araya toplanmışlar, aramaya falan gerek kalmamış. hepsi terörden içeri alınır konu kapanır.
 • işin tuhaf yanı bu 'insansıları' polis yaka paça alsa, durumdan şikayet eden tayfa bu sefer de "lanet olası aynasızlar, haklarını bile okumadan, bir bomonti filtresiz bile ısmarlamadan insanları karakollara götürüyor :(((" diye ağlayacak. bakalım şerdil dara ağabeyiniz nasıl bir önlem alacak, göreceğiz. şahsen ben durak xl gibi mekanlarda atılan dayakların bollaşacağını, her köşe kafede bir kürt mafyasının yuvalanacağını, değnekçilerin artacağını falan düşünüyordum. 100 kişilik kafile halinde milletin malına mülküne zarar vereceklerini tahmin bile etmemiştim. daha neler yaşayacağız kimbilir.

  (bkz: particilik pişmanlıktır)
  (bkz: partiye değil icraate oy ver)
 • aramızda yaşayan götünü taşa silen eşşek sevicilerin yaptığı eylem.

  zorunlu edit: eşşek seviciler mesaj atıp lağım kokan ağızlarıyla küfür ediyorlar. yaşadığınız mağaradan çıkında öyle küfür edin.