şükela:  tümü | bugün
 • metal tarihinin en büyük gruplarından manowar, the final battle turnesi kapsamında unutulmayacak bir konser için ülkemize tekrar geliyor! heavy metal bayrağını neredeyse 40 yıldır en tepelerde taşıyan efsane grup manowar, 20 temmuz gecesi küçükçiftlik park’ı dolduracak binlerce insana %100 metal bir gece yaşatmak üzere, bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonuyla karşımızda olacak. vera müzik ve hammer müzik organizasyonuyla gerçekleşecek bu müthiş açık hava konseri, adını metal tarihinin zirvesine yazdıran manowar’un ülkemizde vereceği son konser olacak.

  bu metal çılgınlığına canlı canlı tanık olmak ve metal tarihinin bu dev isminin ülkemiz metal dinleyicileriyle görkemli vedalaşmasını kaçırmamak için, o yıldızlı istanbul gecesinde siz de küçükçiftlik park’taki yerinizi alın.

  konserle ilgili olarak grubun beyni joey demaio’dan türkiye’deki manowar hayranlarına mesaj var!

  “manowar’un türk hayranları yıllar boyunca tutkularını ve bağlılıklarını tüm dünyaya gösterdiler; manowar olarak bundan onur duyuyoruz. türkiye’deki en güçlü metal hayranları olan manowar hayranlarıyla paylaşacağımız bu unutulmaz metal deneyimini iple çekiyoruz!”

  1980’de kurulan, çıkardığı albümler ve klasikleşmiş bir dolu şarkısıyla metal denince ilk akla gelen gruplardan biri olan manowar; eric adams’ın benzersiz çığlıkları, joey demaio’nun yürek hoplatan basları ve kimseye benzemeyen sahne performanslarıyla adını metal tarihine hiç silinmeyecek şekilde yazdırmış bir grup. daha önce ülkemizde konserler veren ve her seferinde unutulmaz anılar bırakan manowar’un bu konserini özel kılan en önemli konuysa, grubun sadece en büyük hit’lerinden oluşacak bir setlist’le sahne alacak olması.

  binlerce insanın hep bir ağızdan söyleyeceği bu şarkılara ülkemiz topraklarında son kez tanık olmak ve manowar’la birlikte söylemek için 20 temmuz gecesini bir heavy metal şölenine çevirecek bu %100 metal gecesi kaçmaz!

  bilet satışı 21 şubat perşembe saat 11 00 de biletix, 22 şubat tarihinde ise özel basım bilet almak isteyenler için akmar hammer müzik üzerinden başlayacak.
 • manowar'un resmi sitesinde henüz programda olmayan konserdir. 18 temmuz'da isveç'te olacakları görünüyor belki sonrasında eklenir.

  1 dakika içerisinde eklenmiş. konseri düzenleyen arkadaş herhalde yukarıda yazan yazarımız. :)

  resmi site
 • kings of metal coming to town
 • yine yeniden heyecanlandıran ve aynı zamanda buruk hissetiren konser. demaio reyiz ne demişti manowar bitti(!) diyenlere; "hasssiktir"!

  kings of metal, manowar kills, kick your ass...
 • biletler 231 tl'den satışa çıkacaktır.

  http://www.biletix.com/etkinlik/y0xal/turkiye/en
 • piercing'im ve only god can judge me dövmemle gideceğim konserdir.
 • efsane topçuların katar transferi gibi konser.
 • efsane!

  on grup olarak pentagram ciksa tadindan yenmeyecek konser olurdu.
 • sabah sabah neşelendirmiş konser haberidir . metal kardeşliği adına ordayız !