şükela:  tümü | bugün
 • metal tarihinin en büyük gruplarından manowar, the final battle turnesi kapsamında unutulmayacak bir konser için ülkemize tekrar geliyor! heavy metal bayrağını neredeyse 40 yıldır en tepelerde taşıyan efsane grup manowar, 20 temmuz gecesi küçükçiftlik park’ı dolduracak binlerce insana %100 metal bir gece yaşatmak üzere, bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonuyla karşımızda olacak. vera müzik ve hammer müzik organizasyonuyla gerçekleşecek bu müthiş açık hava konseri, adını metal tarihinin zirvesine yazdıran manowar’un ülkemizde vereceği son konser olacak.

  bu metal çılgınlığına canlı canlı tanık olmak ve metal tarihinin bu dev isminin ülkemiz metal dinleyicileriyle görkemli vedalaşmasını kaçırmamak için, o yıldızlı istanbul gecesinde siz de küçükçiftlik park’taki yerinizi alın.

  konserle ilgili olarak grubun beyni joey demaio’dan türkiye’deki manowar hayranlarına mesaj var!

  “manowar’un türk hayranları yıllar boyunca tutkularını ve bağlılıklarını tüm dünyaya gösterdiler; manowar olarak bundan onur duyuyoruz. türkiye’deki en güçlü metal hayranları olan manowar hayranlarıyla paylaşacağımız bu unutulmaz metal deneyimini iple çekiyoruz!”

  1980’de kurulan, çıkardığı albümler ve klasikleşmiş bir dolu şarkısıyla metal denince ilk akla gelen gruplardan biri olan manowar; eric adams’ın benzersiz çığlıkları, joey demaio’nun yürek hoplatan basları ve kimseye benzemeyen sahne performanslarıyla adını metal tarihine hiç silinmeyecek şekilde yazdırmış bir grup. daha önce ülkemizde konserler veren ve her seferinde unutulmaz anılar bırakan manowar’un bu konserini özel kılan en önemli konuysa, grubun sadece en büyük hit’lerinden oluşacak bir setlist’le sahne alacak olması.

  binlerce insanın hep bir ağızdan söyleyeceği bu şarkılara ülkemiz topraklarında son kez tanık olmak ve manowar’la birlikte söylemek için 20 temmuz gecesini bir heavy metal şölenine çevirecek bu %100 metal gecesi kaçmaz!

  bilet satışı 21 şubat perşembe saat 11 00 de biletix, 22 şubat tarihinde ise özel basım bilet almak isteyenler için akmar hammer müzik üzerinden başlayacak.
 • manowar'un resmi sitesinde henüz programda olmayan konserdir. 18 temmuz'da isveç'te olacakları görünüyor belki sonrasında eklenir.

  1 dakika içerisinde eklenmiş. konseri düzenleyen arkadaş herhalde yukarıda yazan yazarımız. :)

  resmi site
 • kings of metal coming to town
 • her ne kadar manowar sevmesem de beni sevindiren konserdir. diğer gruplar da manowar a uyup tekrardan ülkemize gelirler umarım.tabi ki bir sonisphere beklemek hayal artık!
 • efsane topçuların katar transferi gibi konser.
 • bilet fiyatları ile ilgili aşağıdaki gibi bir durum olan konser:

  25.11.2013 tarihinde 24 mayıs 2014 manowar istanbul konseri biletleri satışa sunulduğunda sahne önü bilet 185 tl idi ve dolar kuru tam olarak 2,00 lira idi. (usd 92,50)

  bugün açıklanan konserin sahne önü bilet fiyatı 363 tl ve dolar kurumuz 5,30 lira. (usd 68,50)

  belki biz usd kazanmıyoruz ama adamlar da taş mı yesin?
 • manowar konser itemleri; piercing + choker + çivili bileklik + deri pantolon + kırmızı tuborg

  not: bunlardan herhangi biri eksikse konsere alınmayacaksınız arkadaşlar bilginiz olsun.

  edit: yoğun istek üzerine "deri pantolon" eklendi.
 • yine yeniden heyecanlandıran ve aynı zamanda buruk hissetiren konser. demaio reyiz ne demişti manowar bitti(!) diyenlere; "hasssiktir"!

  kings of metal, manowar kills, kick your ass...
 • 2005 yılındaki konserde, joey demaio, 3-5 cümle türkçe konuştuğunda, yedikule zindanı, marmara denizine doğru, bir 50 cm kaydı.

  2010 yılındaki sonisphere konserinde, joey demaio, boydan boya metin tadında, türkçe konuştuğunda, inönü stadyumu, yıkım kararını almıştı.

  2014 yılındaki konserde, joey demaio, bizimle türkçe sohbet edip, hal hatır sorduğunda, sofia'dan arkadaşım aradı, ne oluyor istanbul'da? diye...

  2019 yılındaki konserde, joey demaio, beşiktaş, çevresinde yüksek giriş ya da giriş üstü, çarşıya yakın, kiralık yer baktığını söylerse, şaşırmayacağım...

  ülkemizi ziyaretlerinin dördüncü seferinde, oradaydım demek için, metalin kralları için, valhalla'ya ermek için, sahne önü biletimi alıp, gün saymaya başladığım, diğerleri gibi efsane olacak, manowar konseri olacaktır.

  abiler, sizi de unutmadık.

  yine gelsenize...

  (bkz: sonisphere festival 2010)
 • 231 ve 363 tl bilet seçenekleri sunarak dünya gözüyle manowar görme ihtimalimi sıfıra yakınsatan konser..