şükela:  tümü | bugün
  • geçen ay kurduğum ilişki türü.

eve erken dönmek zorunda olması haricinde gayet güzel. eğer kadın bir miktar geleneksel yetişmişse, akıllı telefonun esiri falan değilse, fark 10 yaşa kadar kapanıp ideal olan 5'e düşebiliyor. erkeğin de unutmak üzere olduğu gençliğini yeniden ateşleyebiliyor, ki olgun kafayla bu gençliği tekrarlamak da ayrı güzel ve sağlıklı bana göre.
  • 20-30 kombinasyonunu denemiş biri olarak ilişkide erkeğin yaşça büyük olmasının birçok avantaj sunduğunu, yaşına göre usca olgun hanım kişiyle birlikte ilişkiyi taçlandırdıklarını söyleyebilirim fakat 15 yaş kapanır makas gibi gelmiyor.
  • zzzzzzzzt uygun değil.

sözlükte kurallar açıkça belli.

x erkek y kadin olmak üzere:

x/2 + 5 < y olmalı.
    hemen ilişkinizi sonlandırma konusunu düşünün.
  • hemen gidip ilişkimi sonlandırmam gerektiğini öğrendiğim ilişki türü.
    yarın sabah ilk iş bunu yapıp sonra kahvaltı edeceğim.
  • gayet de olabilir. hatta iki taraf için de ciddi kazanımları olur. ilişkide yaştan ziyade zeka, kafaların uyuşması, kişilik gibi faktörlere önem veren mantıklı insanların kurabileceği ilişkidir.
  • daha ilerisi denenmişleri var (bkz: zsa zsa gabor) ..
  • dişi partner daha dünyada bile yokken, erkek partner mala vurmaya başladığı için erkek partner artık yorulmuştur. belki şu an daha hafif işlerde çalışıyor olabilir ama genç sevgiliyi tatmin edemeyebilir. inşaat işi ağır iş sonuçta.
  • ben 25 yaşından küçük kadınlarla o tarz iletişim bile kuramıyorken adam 35 yaşında 20 yaşındaki bir kadınla sevgili olabiliyor. tebrik ediyorum.

not : 29
  • "zaten 20 yaşındaki kız da iyi sevişemez"

ben de sana bir sır vereyim dostum. bu konuda o kadar emin olma derim. 40 yaşında olup hala sevişemeyenler gibi 20 sinde harikalar yaratanlar da olabiliyor. bir arkadaşım öyle anlattı.

ayrıca bu işin sayısal formülü olmaz. herkesin zeka yaşı duygusal yaşı olgunluğu ya da kafa yapısı farklıdır. değil 15 25 yaş fark olan 2 insan dahi uyum içinde olabilir.