şükela:  tümü | bugün
  • olsa olsa abi kardeş ilişkisi olur dediğim ilişki.
  • 20 yaşımdayken de 35 yaşındaki erkekler dikkatimi çekmezdi. çünkü sağlıksız. (nokta)
  • komik durumdur. zira bu çağda ve bu toplumda, 20 yaşındaki bireyden ne gibi bir olgunluk bekleyebilirsiniz? ergenlik yaşı da oldukça yükseldi artık. hele bizimki gibi halen bireyselliğin olmadığı, ailevi değerlerle yetişen toplumlardaki çocuklar, 25'ten önce asla olgunlaşmaz, ergendirler.
  • uygun değildir diyenin aklına şaşarım.
    tecrübe en ergeninden kadının bile hayır diyemeyeceği bir olgudur.
  • sevginin yaşını toplumsal örfi adetler belirleye biliyor.

18 yaşın altındaki tüm ilişkileri onaylamıyorum, 20 yaşlar kişilerin aklının idrakının olduğu yaşlardır.

yaş farkı değilde görüntü maddiyat, eğitim farklılıkları ilişkiyi canlı tutar.
  • yaşamadan gelip yazmayın buraya. aa ya da yazın pardon ben unutmuşum burası ekşisözlük. siz her boku bilirsiniz.
  • 20 ye 27 tecrübe etmek isteyen varsa buradayım
  • mantıklı tercihler yapan arkadaşımızdır, 30 una kadar kötü çocuklar ile şappidi şappidi suda yüzen ancak sığınacak liman aramaya başladığında yanaştığı tiplerden olacağına ağacı yaşken yakalamış :)
  • babamın bir arkadaşı eşiyle gelmişti bizi ziyarete. babam o zaman 50 yaşındaydı. ama arkadaşı onunla yaşıt olmasına rağmen 30 yaşında gibi duruyor. annem dayanamadı sordu en sonunda; bu kadar genç kalmayı nasıl başardın diye. adam da karısı da yanındayken; "genç sevgililerim sayesinde genç kalıyorum, yenge." dedi. 18 yaşında yoktum galiba o zaman ama bu işin mantığını o zaman kavradım.

sağolsun, murat abim.
  • 30 yaşındayım eşim 45 yaşında. abim yok babamla ilişkimiz iyi değil, başıma kötü birşey gelse onu aramak aklıma gelmez. belki de bu yüzden benden yaşça büyük birini seçtim. bazen abim, bazen babam , bazen arkadaşım çoğunlukla sevgilim.