şükela:  tümü | bugün
  • mercedes-benz cla serisinden bir araç olabilir.
    sözlüğün geneli fakir olduğu için sanırım, öneride bulunan yok.
  • f30 iyidir
  • kişinin beklentisine göre değişecek otomobildir . kimi ekonomiyi ön plânda tutar , kimi konforu , kimi güce , kimiside sağlanlığa . kısaca beklentileriniz ve kriterlerinize göre araç seçilmesi lazım . kulaktan dolma bilgiler yerine gidip bayilerde deneme sürüşleri yapıp kendinizce bilgi edinebilirsiniz .
  • benim tercihim 1.5 tsi 150 hp dsg şanzıman elite paket sıfır bir superb olurdu 210 bin al geç hem 3 yıl muayene derdi yok hem de motor sıkıntı korkusu yaşamadan uzun süre binebilirsin ilk kullanıcısı olacaksın. yok bende marka takıntısı var diyorsan bu fiyata anca temiz c180 amg falan bulursun kazalı olsun birazda eski olsun dersen e180 bakabilirsin. diğer bir seçenek a3 sedan çok rahat temiz ve yüksek model alabilirsin ama hepsi farklı segment araç ilk olarak hangi segment istediğinize karar verin daha kolay yardımcı oluruz.
  • ford kuga 2019 model full otomatik 1.5 motor.
    1 haftalığına kiraladım ve çok memnun kaldım. fiyatı 230 bin civarı, 200 veren 230 da verir.
  • aşağıdaki modeller arasında kaldığım için karar veremediğimdir. tabii 0 km için düşünüyorum.

honda civic sedan 1.5l
    honda civic sedan 1.6 lpg
    opel crossland x
    seat arona
    toyoa c-hr
  • benimde merak ettigim bir konudur zira su an elimde 200bin tl ile bekliyorum.
  • ww nin çoğu modeli bu fiyata alınabilir.
    bana kalsa fiat egea hb 1.6 multijet otomatik vides, mirror paket veya üstü paket alırım. audi vb. iyi güzel hoş ama egea farı 400tl, audi a5 farı 6000tl. ayrıca fiat dediğin peynir ekmek gibi de satılır. benzer donanımı audi de 2 katı fiyata almakda var?