şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öğrencilerin birlik olup dekan, rektör, yöke kadar konuyu taşıması gereken olaydır.

%5 anlaşılabilir de, %50nin üstünde kalan varsa sorun dersi veren hocadadır. (nokta)
  • yine iyiymiş, bizde 198 kişi girip iki kişi geçmişti
  • o 10 kişiden biri benim ben çalışıp geçtiğime göre siz de geçebilirsiniz.
  • bizim örnekleme dersi öyleydi. 100 kişilik sınıfta 10 kişi falan anca geçerdi. adam 3- 4 senede bir birikenleri temizlemek için kolay sınav yapardı.
  • hem başlık hem de ilk giri dil bilgisi ve yazım hatalarıyla dolu. umarım bu sözlük kullanıcısı arkadaş en çok ortaokul öğrencisidir. aksini düşünmek bile istemiyorum.
  • "hem başlık hem de ilk giri dilbilgisi ve yazım hatalarıyla dolu." derken yazım hatası yapan liseliler var.
  • bazi çomar türk akademisyenlerinin ego masturbasyonu yapmasindandir.

be gerizekalı 3 gün sonra 100 alan bile hatırlamicak şunları ne boka o kadar zor soruyorsun. ulan bir de öyle triplerdeler ki sanki hepsi amerika rus bilimler akademisi üyesi.
    sokun bi tarafınıza o zor soruları.

edit: 100 kişinin aldığı dersten geçen 30 kişiden biri.
  • bizim okulda electromagnetic 1 dersini 511 kişi alıp 3 kişinin gectigi de gorulmuştür.
    not ortalamasi -2 olan microelectronic dersi de.
  • bizde 400 kişinin aldığı derse 20 kişi giderdi. hocada kafa başı 20 imza düşüyor atın gençler arkadaşlarınızın yerine derdi sonra 5 kişi direk geçmiştik. dekana falan gitmişlerdi imza toplamışlardı da geçenler nasıl geçti diyip suçu bize atıp hoca üste çıkmıştı.allah rahmet eylesin iyi adamdı yine de.
  • türkiye'deki akademisyenlerin önceliğinin eğitim olmamasından kaynaklanan durum. bu kafadaki insanlar atom dahi parçalasa ders vermemelidir.
148 entry daha