şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sözlük ahalisi,bir kız arkadaşım var..daha çok yeniyiz,irili ufaklı birşeyler yaşadık.ama böyle bir talebi var benden ve bu bana tuhaf geldi..ve bu ablamız çalışıyor,maddi özgürlüğü var.
  şimdi söz sizlerde..

  mavericks,nerden geldin diye sormadık ki sana..

  siyah olmazsa olmaz,kendinden biliyosun galiba..ne sevgilisi ve de neyin kafası?

  şurada ne zaman başlık açsam,ülkenin geldiği psikolojik ve patolojik durumu yeniden görüyorum..
  herkesin elinde bir klavye veriyorlar ateşi..
  insan gibi yardımcı olmaya çalışanları görmek gerçekten güzel onları tenzih ederim.
  bir fikrin varsa yazarsın yoksa susarsın ama maaşallah beyinler yok fikirler parlak.
  sizde sizin gibilerde o kizda alayınız aynı boksunuz..
 • mala vurdun mu? vuracak mısın? vurma potansiyeli varsa parayı ver, taze saçlarından tutup mala vurursun sonra yoluna bakarsın.
 • bugün bunu paylaşan yarın sevgilisini de paylaşır. ouuwww demesin kimse, hakediyorlar.

  edit: 200 liralık adamlar kalkmış birde liseli ergen gibi laf sokmaya çalışıyor. yarın gel sevgilinin ağda yaptırmak için 300 lira istediğini de başlık olarak açarsın 200 liralık adam.
 • 7 yıllık ikişkim vardı ve evlendim. 7 yıllık ilişki boyunca bir kere bile bana şunu al bunu al bana para ver demedim üstelik maddi olarak benden çok çok iyi durumdaydı. haftasonları çalıştım okurken bir kere bile hesap ödetmedim. alman usulü takıldık hep. pahalı hediyeleri hiç istemedim ve kabul etmedim. öyle olmalı çünkü. evlendik asla altın şu bu al demedim. ve çok huzurluyuz. sen burdan yola çık ve doğru insan mı değil mi bir bak.

  not: kendimi övmüyorum. her şeyin azını istediğim için dul musun? kız değil misin? nasıl yani kendine güvenin mi yok? gibi birçok şeyle karşılaştım yıllarca ki çok şey isteyen gelin, sevgili çok daha kıymetli oluyor türkiye'de. ben kıymeti sadece sevdiğimden görüyorum çünkü o benim gerçekten neye değer verdiğimi biliyor. arkadaşa önerimde kendimden yola çıkarak oldu. bu kadar. yorum sizin.
 • uzak dur o kızdan, belli ki yemeye çalışıyor. ilişkide bir şeyler ortak halledilir veya erkeğin üzerine kurulu olabilir maddiyat; ama beraber yapılan eğlencelerde veya gezmelerde olur.

  dediğini dost hayatı yaşayan 35 yaş üstü dul ablalar yapar, sevgililer değil. aşk ilişkisi olmaz maddiyat&sex karşılığı olan ilişki yaşanabilir lakin asla adı sevgili olamaz.

  sanıyorum ki zaten hatun seni de sevmiyor, seviyorum diyorsa yalan söylüyordur.

  (bkz: kendine gel)
 • aboo adam editleyip entrylere cevap veriyor. moruk amcamlara selam gönderir misin benim adıma.

  kız arkadaşıyla yaşadığı sorunlar için sözlükten medet uman formattan habersiz bir vatandaşın derdi. bence ayrıl. (bkz: hayırlı forumlar)
 • (bkz: açacağın başlığı sikeyim)
  siktir git burdan.
 • kızdan alacağını alıp yol ver birader.

  tanım: emekleyen bir ilişkide ekonomik özgürlüğü olan bir kadının yapmasını hoş bulmadığım olay.