şükela:  tümü | bugün
  • bugün farkına vardığım topluluk. nedendir bilmiyorum ama sanki 2000 lerden bahsedilince aklıma sadece araba modeli geliyor. çok garip lan, bugün iş yerine gelen çocuğa kaç doğumlusun diye sordum ve aldığım cevap 2001 oldu. içimden çocuğa modelin ne senin demek geldi sonra babasının bıyıklarını görünce vazgeçtim.
  • serdar ortaç'ın karabiberim klibini anlayamayacak insanlardır bence..
  • şaka maka 11 yaşına geldiler bile.
  • 1999 depremini yaşamamış olan insanlardır.
  • kardeşimin de dahil olduğu yeni nesil. geçen gün laf nereden döndü dolaştı bilmiyorum ama şey dedi bana "hani mesela "sen kaçlısın" diye sorup da kaç yaşında olduğunu hesaplamak için biraz düşünüyor ya insanlar. benim kaç doğumlu olduğumu sorduklarında hiç düşünmüyorlar."

7-8 yaşında kadar tek başına 30 metre ilerideki bakkala göndermediğimizi, bakkala gönderdiğimizde camlarda, balkonlarda beklediğimizi, evde televizyon ve bilgisayar başında büyüdüğünü, daha minicikken sihirli annem izlediğini, bize kıyasla çok daha bencil bir çocuk olduğunu ve dönemin şartlarının etkisiyle onun adına dezavantaj olduğunu zannettiğim bir çok farklı şeyi düşünüp onun adına kaygılanmaktan bunu hiç fark etmediğimi anladım, tuhaf geldi.
  • (bkz: 00'lı olmak)
  • babasi will smith olanlari sanslidir.

(bkz: willow smith)
  • euro 2000 net bir şekilde gözümün önündeyken bu bebeler1-2 sene sonra liseli olacaklar lan vay amk.
  • arkadaşlarının einstein adını taktıkları insanlardır.
  • birkaç sene sonra sözlükte yazmaya başlayacak insanlardır.