• bir bursalı olarak şehrimin isminin böyle olaylarla anılmasından hicab duyuyorum. maalesef adaletimiz artık böyle sosyal medyaya kalmış vaziyette. elimizden geldiğince olayın duyulmasını sağlamak adına en azından bir entry girmek ve olayın takipçisi olmak vatandaşlık görevimizdir.
  • daha öncede oldu gene olur.ekşi sözlük olarak sesimizi duyuralım ve şu sapık yakalansın birilerini daha taciz etmeden
  • toplumsal duyarlılık noktasında ilgi uyandırması için illa ki mağdurun ölmesi mi gerek diye düşündüren tatsız vaka.

orası günlük aktif kullanılan bir yol ve hepimizin eşi, kız kardeşi, annesi o yoldan geçiyor.

adalet denen kurumun çarkını maalesef yine kendi ellerimizle biz döndüreceğiz.

buse'nin dili olmak bizim borcumuz. haydi ekşi.
  • adaleti saraylara değil vicdanlara sığdırmak gerekir..
  • son zamanlarda bu olaylardan o kadar çok kız kardeşimizin canları yandı ki, artık bu pislikleri demir parmaklıklar ardına göndermenin zamanı geldi. en azından yukarıda da belirtildiği gibi sosyal medyanın gücünü kullanarak bu olayın suçluları hakettiğini alana da dek susmamalıyız. adalet için susma! şiddeten ölenler için susma!!!
  • gün geçmiyorki bursada da ülkemde de bir kadın ayaklar altına alınmasın vahşeti ayrı cinayeti ayrı tacizi tecavüzü ayrı sağlam yasalar şart eğitim olayına girmiycem bile. yine kelimeler kifayetsiz ancak bu sapıklar yeni değil ve bursaya da has değil ne yazık ki
  • bireysel silahlanmanin gerekliligini gosteren kararlardan biridir.
  • kararı veren kadın hakim. anlamıyorum, anlayamıyorum. söyleyeceklerim bu kadar.
  • bu işler öyle bir hal aldı ki sosyal medyada organize bir tepki koymadan kimseye hakettiği ceza verilmiyor. sıfatından dolayı en kötü 20 yıl yatması gereken at hırsızı kılıklı tacizci şerefsiz şimdi halkın arasında. bu it, kızların birine zarar verirse hesabı kim verecek? 2800 tl’ye salıveren hakimin vermeyeceği kesin.
  • ülkenin geldiği durumun özeti. adamın adı belli tipi belli. ben gidelim dövelim diyorum. sırf hastane masrafi bile daha çok tutar. var mı gelen?
hesabın var mı? giriş yap