1302 entry daha
  • türkiye'nin milli birlik ve beraberliği son kez iliklerine kadar hissederek kazandığı, en büyük uluslar arası başarısı. euro2008'i sayamıyorum çünkü her ne kadar o da büyük bir başarı olsa da artık içimize kutuplaşmanın nefret tohumları zerkedilmişti. şimdi ise o tohumlar artık çoktan ağaç oldu ve her sene daha da acı meyveler veriyor.
    kısacası o dünya kupasından sonra akılda kalmasını istediğim hiç bir şey yok.
  • öğlen saatlerinde yayınlanan maçlar.

ilginç saç stilleri. ümit davala, ronaldo, ilhan.

ne kosta rika, ne de çin, ne de sambacı brezilya.

brezilya ve süper 4r si. ronaldo, rivaldo, roberto carlos, ronaldinho.
  • şenol güneş' in brezilya maçında yıldıray baştürk' ü oyundan alıp oyuncunun kendisi dahil herkesi şok etmesi.
  • lisede, kantine tv kurup tüm okul maç izlememiz.
  • her maçın santra vuruşuyla beraber patlayan flaşlar
  • tabi ki ronaldo'nun saçı
  • bizim kadroda abdullah diye bi futbolcu vardı soyadını unuttum, şenol güneş bunu 1 dakika bile oynatmamisti lan. çok büyük şanssızlık. japonya kore gezdi geldi hiç oynamadan.

edit: abdullah ercan
  • ümit davala saçı,
    brezilya'nın efsaneüstü kadrosu,
    lise 1'de sınıftaki tv den izlediğimiz maçlar.

edit: başka turnuvayla karıştırdım lan petr cech yoktu haha
  • tek bir amaç uğruna herkesin birlik ve beraberlik içinde olduğu ve herkesin aynı şeye sevindiği son organizasyon olmuştur zannımca. hayatında futbol maçı izlememiş şahsımı bile televizyon karşısında maça kilitlemişti.
  • ilhan mansız'ın altın golü sonrası gazetedeki "bu tarihi yazın bir kenara 22 haziran 2002" manşeti
187 entry daha
hesabın var mı? giriş yap