şükela:  tümü | bugün
  • tüm sportif başarıların ötesinde, kore halkının ve staddaki taraftarın hiddink'e duyduğu minnet. bize yenildikleri maçta bile herkesi ayakta alkışladılar. vefalı, ahlaklı toplum olmak böyle olsa gerek.
  • hakan şükür'ün, senegal maçında harcadığı inanılmaz pozisyonlardan sonra önümdeki sehpaya tekme atmam ve üç hafta kadar sağ ayağımın üstüne basamamam...
  • senegal maçından sonra şenol güneş basın toplantısında gayet rahat bi şekilde bizimkiler de özendi heralde altın gole yıh yıh yıh demesi. kaç adam götürdü o pozisyonlar bi bilse...
  • ilhan mansız'ın senegal'e attığı golden sonra babamın sevinçten zıplayarak ayağını kırması.
  • ümit davala' nın mohawk saçları
  • tenis turnuvasinda yari finalinde kritik bir sayida gelen gol sesi uzerine kosarak tv odasina girmem. maci da kazandim, 15 dakika agladim.
  • üçüncülük için çıktığımız güneykore karşısında ki maçın ilk yarısını, babamla beraber boğaz köprüsü trafiğinde radyodan dinlemek. daha 9.saniye gol olduğunda, köprü trafiğinde ki herkes kornalara asılmıştı. trafik, bildiğin neşeli hale gelmişti.
  • kore'nin hem italya'yı hem de ispanya'yı korkunç hakem hataları sayesinde elemesi. pele'nin 'fransa ve arjantin final oynar, brezilya gruptan çıkamaz' dedikten sonra arjantin ve fransa'nın gruplarından bile çıkamaması ve brezilya'nın şiir gibi futbol oynayarak şampiyon olması. ayrıca turnuvada takımın açık ara en kötüsü olan hakan şükür'ün kore'ye attığı golle dünya kupaları tarihine geçmesi.
    en önemlisi
    (bkz: milli takımda ruh)
  • 1- saat farkından dolayı maçların türkiye'de öğlen saatine denk gelmesi.
    2- sene 2002 haziran. öss'ye kalmış 2 hafta falan. çılgınlar gibi soru kasıyorum.

hesabın var mı? giriş yap