şükela:  tümü | bugün
  • 2002 yılına geri dönülebilse yapılacak olaylar. ben almanya’ya yerleşim için gerekli şeylerin temelini atardım.
  • (bkz: intihar)
  • ne güzel yıldı ulan! şimdiki aklımla 2002'ye dönsem, hele bir de kasım ayından önceyse*, üstüne bir de bahar yaz aylarıysa akp'siz türkiye'de derin bir nefes çeker sokaktan geçen herkesi sarılır öperdim herhalde. zaten üniversiteye yeni başlamışım, en deli zamanlar. bırakın lan beni! belki sokaktan geçen herkesi öpmem uzay/zaman denkleminde bir kırılmaya yol açar, bahçeli "kasım'da erken seçim yapalım!" demez de "sokaktaki herkesin öpülmesi milli bir duruş değildir" der beni esefle kınar, akp de hiç iktidar olmamış olur.

not: zaman makinesine keşfeden uygarlığa mesajımdır. bunu bir deneyelim.
  • daha çok nizamiye nöbeti tutmak için uğraşırdım herhal, askerde en eğlenceli nöbet tutma yeri orasıydı.
  • pınar'a çıkma teklifi etmek.

küçük hesaplar peşindeyim...
  • milli takımı dünya kupasında, dünya gözüyle izlemek için ne yapar eder kore'ye giderdim sanırım.
  • etrafı izlerdim son kez.
  • tekrardan dünya kupası izlemek
  • - üniversitede dersler için bu kadar kasmazdım. bok vardı plaket alıp 3 sene işsiz gezdim.

- insanları kesinlikle bu kadar kaale almazdım. hepsi olmasa da çoğu su katılmamış, çıkarcı orospu çocuğu çıktı.

- sigara denen pisliğe daha tam alışmamışken fırlatıp atardım. hala bırakamadım amk.

- hazır daha 19 yaşımdayken özgürlüğümü yaşamaya çalışırdım kendimce. ilk kez oy kullanabildiğim yıldı ve tercihimde ne kadar haklı olduğumu bugün daha iyi anladım. keşke halkın geri kalanı da anlayabilseydi.
  • gene yaptigimi yapmak.

ülkeyi terk etme planlarina baslardim.