şükela:  tümü | bugün
  • görmezler, göremezler, görmeyecekler.
    frene patlamış kamyon ne zaman nereye çarpacak bilinmiyor.
  • yandaş medyanın sözlüğü esir almış kısmı da bu başlıklara uğramaz onun yerine 270 bin tl'ye alınabilecek en iyi araba başlığına yazar.

tanım: yandaşların artması sebebi ile ilgi görmeyen başlıktır.
  • bu daha iyi günlerimiz dolarda ki en ufak artışın ekonomiye maliyeti 7 milyar dolar ama ülkenin cumhurbaşkanı çıkmış “bırakın doları, dolar aşağı dolar yukarı” demekle yetiniyor. ar-ge çalışmalarına kaynak ayırmamız gerekirken parayı inşaata gömüp her köşebaşına avm dikmekle geliştiğimiz, zenginleştiğimizi zannediyoruz.
  • adam dersine iyi çalışmış dedirten rezalet.
    rezalet puanımı tarımdan yana kullanıyor 100/208 veriyorum. bu arada ahırda ineklere verecek saman kalmadı. bizimkiler ithal samana bayıldılar.
  • durumun kotu olduguna ancak cumhurbaskani soylerse inanirlar. kimseyi hor gormuyorum ama kitle bu maalesef. resmi gazeteye inanmayan adam
  • eğer mağaza yerine müteahhitlik işine girilseydi, şuan bu başlığın açılmamış olacağı rezilliktir. ne demişler "inşaat ya resulallah"
  • ıktidar yanlısı kardeşlerimizin dikkatini çekmeyen başlık. varsa yoksa ekonomik kriz başlıklarında muhaliflere sövsünler ya da muhalifleri fetö ile ilişkilendirmek için götlerinden tavşan çıkarsınlar.

gelin bu verilerin ne kadar yalan olduğunu ispatlayın burada. aslında reisin ekonomiyi ne kadar iyi götürdüğünü ispatlayın.
  • 7/24 atatürk’e sallayan kevaşe tohumlarının uğramadığı başlık.
  • ben iktidara fazla kabahat bulmuyorum artık. adamlar bunu 2002'de başa geldiğinden beri yapıyor, peki sen ne yapıyorsun? 10 seçimdir kaybettiği halde kazanmış gibi demeçler verip seçmenin aklıyla dalga geçen o adamı koltuğundan indirebildiniz mi? ciddi bir muhalefet yaratabildiniz mi? yarın seçim olduğunda gene tıpış tıpış gidip aynı partiye oy atıp farklı sonuç beklemeyecek misiniz sanki?

valla arkadaşlar, bu kafayla bi 15 sene daha iktidar değişmez. 2030'lara kadar böyle ağlar dururuz, buraya başlık açınca yetkililer sesimizi duydu - önlem alacak diye bekleriz. bu başlığın tarihini değiştirin bence, 2003-2030 falan yapın. nasılsa değişen bir şey olmayacak o tarihe kadar.