şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlık karakter sınırına takıldı ancak sorulmak istenen 2013/14 senesi real madrid juventus ve copenhagen'ın olduğu gruptan ikinci çıkmak mı yoksa porto monaco ve leipzig'in olduğu gruptan lider çıkmak mı daha büyük başarıdır ? şahsi kanaatim beşiktaş'ın çok büyük işler başardığı yönünde ancak kylian mbappé'siz düşüşte olan geçen senenin yarı finalistinin maç kazanamadığı bir grupta ve avrupa da hiç mazisi olmayan leipzig in olduğu bir grupta zaten ya birinci olacaksın ya ikinci beşiktaş'ın en büyük başarısı porto yu geçmektir ancak buraya kadar çekilecek kuralardan sonra da göreceğiz ki beşiktaş yine hüsrana uğrayacak ve kendi liginde şampiyonluğa oynayacaktır. bu form durumu ise kendi ligini kazanmaya elbet yetecektir malum galatasaray kendi bacağına sıkmakta ısrar etmekte.
  • ok
  • adam haklı fakat bu tarz başlıklarda ısrarla beşiktaşlılar bunu inkar ediyor. porto mu avrupanın üst düzey, elit takımı monaco mu? leipzig bundesliga'da geçen sene harikalar yaratmış, yimpaş yozgatspor da bir ara burada estiriyordu.
    küçümsenmeyecek bir başarı elde ettiler fakat real madrid, barcelona, chelsea, juventus, man city tarzı bir takımla aynı grupta yer almadan, maç yapmadan atıp tutmak, gelecek turda bu takımlardan biriyle olası eşleşmede hüsran getirecek.