• sanıldığı gibi 2013'te değil 2012 sonbahar-yaz sezonunda çıkmıştır. şahsen ben, bıyıklarımın yeni yeni abdullah gül bıyığı kıvamından çıkıp; erdal beşikçioğlu bıyığı kıvamına yol almasından mütevellit bırakmıştım fakat sonra herkesin eski futbolcular gibi dolaştığını görünce kestim. kesmez olaydım. bir insanın hiç mi üst dudağı olmaz arkadaş?
    şimdilerde favorim 3 numara sakal ve uzun bıyık. en azından o henüz ayağa düşmedi.

zöge:küfürlü
  • marmara üniversitesi'nde inanılmaz derecede ilgi olan akım.

badem'inden ayhan ışık bıyığına kadar her türlüsü var.
  • beş sene önce taşak geçtikleri dede modeli siyah kemik gözlük kombinasyonuyla ibişliklerini tamamlamaktadır bu modaya uyan tipini siktiklerim.

inşallah bir on sene sonra geçmişe bakıp sokağa çıkacak cesareti bulamazlar kendilerinde.
  • çoğu kişi kendisini malkoçoğlu gibi hissetmektedir ama latif doğan oldunuz be kanka demek istediğim durum.
  • ülkem insanının karakter eksikliğini göstermiş olan moda. herkes ne büyük bir hızla bıyık bıraktı bilemedik. kadınlar ne zaman oooyyşş bıyıklı adam diye salya akıta akıta gezmeye başladı bilemedik; ama gerek erkek gerek kadın milyonlarca insanın aylar önce "bıyık ne lan ortaçağda mıyız? kıro muyuz lan?" isyanlarından sonra bir anda herkesin bıyık sevdalısı olması karaktersizlikten başka bir şey değildir.
  • burak özçivit ve bıyıklarından sonra genç nesilin "bıyıkta iş var abi" diyerek başlatılan moda.
  • biyik birakanlarin kiz arkadasiyla beraberken ayran icmemesi gereken modadir.
  • sabah sabah iş arkadaşımın bırakmaya başladığını farkettiğim bıyık. insanı hayattan sogutmasını gectim korku filmi setinde yaşıyorum sanki.

edit: cemaate bıyıkla yakın oluyorlarmış. bir de bana kafatasçı der.
  • akp döneminde gerçekleşmiştir.
  • "bütün bıyıksız erkekler dünya ahiret bacımdır." tarzı amcık ağızlılıklar yapan kezoların türemesine sebep olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap