• büyük mutlulukların olacağı yıl, hissediyorum..

ömrünüzün geri kalan kısmını yaşamak istediğiniz kişiyi bulunca ömrünüzün geri kalan kısmının başlamasını isterseniz,

işte tam bu yıldır 2016...
  • bu yilada geçen sene girdiğim yerde girdim hiç update falan gelmiyor bana.
  • 2016 nın ilk entrysini 2016 ya mı, 2016 dan beklentilere mi gireyim karar veremedim. aslında yazasım da yok ama hiç değilse açılış yapmış olalım. 2014 ün son günü 2015 in en azından gri olmasını istemiştim, 2014 çok boktan olunca gri olsa razıydım. fakat çok siyah bir yıldı 2015 ve hiç beyazlık içermiyordu. gerçi benim hayatımda da çevrede de 2012 sonrası hep kötüye gitti. 2015 ise en çok ölümün, zulümün, baskının umutsuzluğun olduğu yıl olarak kalacak hafızamda. bu halde kutlanacak bir yıl başı olmadığı için uyudum bütün akşam.

2016 dan beklentimse; ölümün sadece hastalık ve yaşlılıktan olan doğallığına kavuşması, insanların aç bırakılmadığı ve insani ihtiyaçlarını karşılayabildiği, daha temiz çevrelerin olduğu bir dünyaya kavuşması ve mümkünse yöneticilerin değişip, hakkaniyet çerçevesinde insanların yöneticilik yaptığı, karekterli kişilikli insanlarla muhattap olduğumuz bir yıl olsun.
    ben bunları yazdım ama biliyorum ki bu yılda iyiye gidecek bir süreç yok. 2016 nın da amk.
  • çift sayı ile biten yıl. ve benim yılım.
  • cok guzel bir yil. simdiden hissediyorum.
  • geçen ömrün sembolik ifadesi...
  • hayatımın en kritik yılı olabilir.
  • lütfen bana bir iş getirsin. kendisinden başka da bir şey istemiyorum ve bir de her şeyin başı sağlık ne olursa olsun.
  • ha girdik ha giriyoruz derken girdik yeni yıla. beklentiler, iyi dilekler, umut vs. ne olur, ne getirir, ne götürür bilemiyorum. iyi düşünmek istiyorum, iyi olsun istiyorum. bilmiyorum, belki çok güzel hatırlayacağım, belki de nefret edeceğim bir yıl olacak. beklenti içinde değilim ama 6 benim uğurlu sayım, e bir de çift sayıların iyi olduğuna inanırım. belki yüzümüz biraz güler bu yıl.
    çok önemsemiyorum aslında yılbaşı gününü.. her zamankinden farksız bir gün benim için. yine de hani o 10'dan geri sayım yapılıp sonunda "sıfıııır!" diye bağırılıyor ya, orada bir parça heyecanlanmaktan alamıyorum kendimi. içimden en iyi dilekleri geçirmenin telaşını yaşıyorum o saniye. diledim bir şeyler. hayırlısı...
  • eski sevgililer resmi geçidi gibi, içen arıyor.
hesabın var mı? giriş yap