şükela:  tümü | bugün
  • aradım ama maalesef bulamadım. fenerbahçe'nin sezona kötü bir başlangıç yapmasıyla gözardı edilmiş muhtemelen, o aralar neler oldu artık bilemedik

madem hatalar diyoruz ben bugünkü maç ile başlayayım

maç 2-1 ken 3. gol öncesi alınan faulun hemen öncesinde aslında faulu yapan josef de souza. kambura yatma ile ördek yürüyüşü arası birşey yapıp rakibin topu almasına engel oluyor

ha bu ne derece etkilerdi maçı bilemedim ama sonuçta ortada 2-1 den 3-1 e çeviren bir pozisyon var. maçın kopmasına neden olan. ne olacağını bilemeyiz.

bundan önceki maçlarını izlemedim fenerbahçenin. bundan sonra izlediklerimde eklerim. öncekilerde de kesin vardır birşeyler zaten.
  • (bkz: van persie'nin tolgay'a yaptığı faul)

bu insalık dışı faul sonrası van persie bırak kırmızıyı sarı kart bile almamıştır.

pozisyon maçın 46. dakikasındadır. yani uçan hollandalı atılsa fener bir devre 10 kişi oynayacak.

hakemin güzel kıyağı olmuş.
  • https://twitter.com/…rusu/status/808387137766850561

bugün antalyaspor maçında josue nin kırmızı kartı atlanmış. antalya puan kaybı yaşamadı allahtan.emeklere yazık

edit : ilgili maç başlığına giderseniz kimin ne kadar ağlak olduğunu görürsünüz. fenerin 3 penaltısı varmış yok ali sami.
  • josef'in pozisyonu kırmızı kart değildir. bu pozisyon kırmızı kartlık pozisyonmuş gibi algı yaratmaya çalışan ahlaksızlar var sadece.

(bkz: 12 aralık 2016 fb'ye verilmeyen kırmızı kart/@all rights rezerved)

fenerbahçe'nin 3, rakibinin 1 penaltısının verilmediği, fenerbahçe'nin nizami golünün faul diye iptal edildiği maçtan sonra olmayan kırmızı kart pozisyonu için ağlamak büyük ahlaksızlık gerektirir. neyse ki sizde yeterince var.
  • başakşehir maçında verilmiş uydurma penaltıyı ekleyelim
  • bugunku osmanlispor macinda mehmet topal'in macin son dakikasinda topu hakemin gozlerinin onunde sag eliyle duzeltip onune almasi ve hemen devamindaki vurusuyla golu atmasini da bu listeye ekleyelim. bu golle fenerbahce haksiz bir 3 puan almistir. ama bakiyorsun mahmut uslu alkollu vaziyetlerde tv'de agzindan kopukler sacarak demecler vermiyor, cok ilginc...
  • 7 mayıs 2017 tarihinde oynanan beşiktaş maçında

-hasan ali kaldırımın hareketine penaltı verilmemesi(maç 0-0)

-son pozisyonda emenikenin direk kaleciye müdahalesine rağmen faul verilmemesi ve pozisyonun gol olması