şükela:  tümü | bugün
 • dün güzellik uykumda rüyama giren rabbülaleminininininin ekşi sözlük ahalisine sunmam için şahsıma gönderdiği bildiridir.

  --- spoiler ---

  güvenlik (!) ve iyiliğiniz (!) için hazırlanan bu bildirinin tertiple okunmasına özen gösteriniz.

  yolculuğunuz boyunca
  karşılacağınız her musibetin bizden geldiğini bilin fakat isyan etmeyin.
  sakalı 15 cm'den uzun olanlar genelde bizim çocuklar, sözlerini dinleyin, hangi para birimiyse kullandığınız verin.

  ey iman edenler!
  iman falan etmediniz, kandırıldınız!
  siyah bir kutu etrafında 7 kere dönmenin cani ruhlarınızı temizlediğini sandınız. günde 5 kere eğilip kalkmanın hayatınızın merkezine yerleştirdiğiniz aşağılık dinlerinizin direği olduğunu sandınız. yanıldınız! yılda 30 gün aç kalıp arındım sandınız. üzgünüz fakat evet, tarafımızdan kandırıldınız. siz yine de ey iman edenler denilince iyi bakın etrafınıza, üzerinde allah yazan bir domates görebilirsiniz keza.

  dünyanız için biçilen ömrün sonuna yaklaştığınız için siz, artık mağara köşelerinde saykodelik uyuşturucular kullanan peygamberler bulamaz olduk biz. yeni mucizeler sunamıyoruz sevgili kullarımız üzgünüz, lakin moral bozmak yok! zira bir ekmek kırıntısına bir dilber huri bizde çok.

  müslümanlar! durmayın, zehirleyin çocuklarınızı. eve zincirleyin kızlarınızı ve sikilip öldürülebileceğini söyleyin zincirlenmemiş kızların oğullarınıza.

  tüm kainatı yaratmış olabiliriz lakin içtiğiniz bir şişe birayı, seviştiğiniz bir bedeni hala sonsuza kadar acı çekme sebebi olarak görmekteyiz.

  takın at gözlüklerinizi, geçirin başınıza takkelerinizi, gün bugündür ey müslümanlar katledin mürtedleri. sen ki allah'ın aslanısın indir mami'nin kılıcını, ver yansın, yıkılsın inanmayanın her şeyi. ağlasın ve sızlansın onların her biri.

  --- spoiler ---

  bişiler daha diyordu da şeytan piçi uyandırdı. sürpriz kupon yapmış onu gösteriyor keko.

  not: allah cellecelalühü'nün biliyorsunuz ana dili arapça. o sebeple yapmış olduğu imla ve noktalama hataları için özür diledi.