şükela:  tümü | bugün
  • gp: grand prix

(bkz: teşekkürler yönetim)
  • 15-17 nisan tarihlerinde gerçekleşecek, formula 1 2016 sezonu 3. yarışı.
  • 2015 sıralama formatının kesin olarak geri döneceği gp. yani değdi mi 2 yarıştır böyle saçma sapan bir iş yapmaya sayın todt ve bernie the pişmaniye ecclestone?
  • hangi kanalda gösterilecek bilemediğim yarış. bi orada bi burada. bu sene içine ettiniz.
  • lewis hamilton'ın vites kutusu değişikliği nedeniyle 5 sıra geriden başlama cezası aldığı yarış, bunun yanında fernando alonso'nun geri dönüş yapacağını da belirtmek gerekir.
  • rosberg ve vettel'in 1.lik için kapışacağı muhteşem bir yarış olacaktır. verstappen ve grosjean'ın da ilk 5 içinde bitireceğini tahmin ediyorum.
  • bir boka benzemeyen elemeli sıralama formatı yerine geçen senenin formatının uygulanacağı gp. şükür ki akıl edebildiler.
  • q1 sonucu hamilton ve wehrlein zaman turu atamadan elendi. hamilton'ın motor sorunu var. wehrlein da sıralama başlarında küçük bi kaza yaptı ve aracının sol arkasına hasar verdi. bu ufak kaza sonucu kırmızı bayrak sallandı ve bir süre sıralamalar durdu. sonuç olarak hamilton gridin en arkasından başlayacak yarışa. ferrariler süper yumuşak lastikle uçuyor.

q1 sonucu magnussen, gutierrez, palmer, haryanto, wehrlein ve hamilton elenmiş oldu.

ilk iki yarıştan sonra bu sıralamalar illllaç gibi geldi be.

izlemek isteyip de izleyemezseniz ben karışmam nasıl izlerseniz izleyin.
  • ferrarilerin uzun bir süre sonra mercedesleri sıkıştırdığı yarış olacak gibi.
  • ferrari ilk 2 niko 3 hamilton sonuncu seklinde devam eden siralama turkarina sahip yaris. hamilton'in sonuncu baslamasi bile tek basina guzel bir yaris izleyecegimizin garantisi. bu arada ikidir kaza oluyor ve kirmizi bayrak kalkiyor.