• ekşi sözlük'teki herkesin kurumsal bir firmada çalışan, üniversiteden lisans derecesinde mezun olan, aylık geliri 5000 lira üzeri olan kişilerden oluştuğu için sözlükten kimsenin girmediği sınavdır.
  • olof palme'yi ve zamanın kısa tarihi sorularını doğru yapmamı ekşi sözlüğe borçluyum. tenk yu ekşi sözlük yazarları. onun dışında coğrafya bölümünde ovalar havzalar falan görünce bana bi gülme geliyor lan. neden bilemiyorum. bu yaşta bana ne amına koyim konya'da hangi havza var. ayrıca; (bkz: 1982 anayasasını sikiyim)
  • çaylak yazarların +95 gibi bir puanla kadrolu yazar olmalarını sağlayacak sınav
    şimdiden hayırlı olsun
    olmadı mülakatları beklersiniz *
  • insallah hepiniz için hayırlısı olur en son sınava girdiğimde 2 saat öncesinden çikolata yemeye çalışıp akabinde sınavdan cok tuvalette cebelleşmiştim
  • devlet bahçeli'nin deyimiyle alayımızı özel sektöre geri göndermiş sınavdır, ama ben 12 yıllık deneyimimle son olaylar yüzünden işsiz kaldım devlet amcaa...

tanm: inka uygarlığı sorusuyla gözleri yaşartan, paragraf sorularıyla ana avrat sövdüren, olof palme sorusuyla güldüren sınavdır... bir sonra ki sınavda lindsay lohan'ı sormazsanız adam değilsiniz diyor yine devlet bahçeli'nin meşur deyimiyle alayınızın gözlerinden öpüyorum
  • yalta'lı tahran'lı bi konferans sorusu vardı. işte normandiya'ya çıkarma yapsak mı yapmasak mı ne etsek o meseleyi dude? konulu ingilizler ve amerikalılar bir konferans yapacaklarmış falan. nerde olmuş o? sıfır bilgi, yüzde yüz genel kültür ve yorumlama becerisiyle doğru yapmışım. quebec tabi ki. ingiliz ve amerikalı nerde buluşacak başka lan? tahran'da mı? genel kültür önemli gençler. ashjfsa.
  • ulan her şeyi geçtim yirmisekiz mehmet çelebi kim lan.
  • arkadaşlar nasıl sokmuşlar diye soruyorum ortaöğretim kpss'ye gircem soru paylaşımı yapın birazcıkk
  • neden anayasası anlatsana biraz?
  • ofisimiz sekreterine ısrarlarım sonucu girme kararı aldırdığım, dün içinse başarılar dilekleri dilemek için not aldığım ancak bunu unutup başlığı görünce yaptığım daha doğrusu yapmadığım şeyden ötürü pişmanlık duyduğum sınav.
hesabın var mı? giriş yap