şükela:  tümü | bugün
  • 02-04 aralık 2016'da haliç kongre merkezi ve bağlarbaşı kültür merkezinde, marmara ilahiyat ve üsküdar belediyesi'nin katkılarıyla vuku bulacak sempozyum.

efendi babamdan duydum, ali haydar efendi hazretlerinden işittim, buyurdu; yarın ahirette kabirden çıkan bir adamı azap melekleri yakalasa, azaba götürürlerken yakapaça bu adam deseki, ben nakşibendilik sempozyumuna katıldım aha buda katılım belgem diye belgesini gösterse, bırakırlar. :))

ulan ekşici köftehorlar yine iyisiniz. alnınız secdeye değmeden azaptan kurtuldunuz.
  • mübarekler meeting set etmeye de başlamışlar dediğim sempozyum.

eskiden bu cenahın insanları sohbetler, zikirler vs duzenlerdi. iş sempozyumlara gelmiş. kongre merkezleri, conferance hall'lar mesken tutulmuş.

neyse, attendant'lara neşeli conversation'lar diler, bu event'e katılamayacağım için özür dilerim.
  • (bkz: meto operasyonu)nun ayak sesleri,bu ülkede imkansız mümkün,normal imkansız ötesidir.
  • güzide belediyelerimizin bina güvenliği, yangın eğitimi, vb bilgilerindici toplantılar yapmak yerine bu tür sempozyumlara katkı sağlamasını son derece yararlı buluyorum.

zira herşeyin başı "fıtrat" ve "kader". bu tür egitimlerle vakit kaybedeceğine, dini sempozyumlar düzenleyip işin köküne inmek daha mantıklı.

hem dün gece yangında hayatını kaybeden 12 kızcağızımıza da dua ederler, böylece kızlar ve aileleri açısından herşey hallolmuş olur.
  • uluslararası türkçe olimpiyatları'nın eksikliğini bir nevze de olsa kapatacak etkinlik. kaygıyla izliyoruz