şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beinsports geldiğinden beri hakem hataları, bazı tartışmalı pozisyonların hatta gollerin bile tekrarının verilmemesi şaşırtıcı bir durum dedirten durumdur.
    sanırım bu durum türk spor ligi tarihinde ilk kez bu kadar açık bir şekilde yapılıyor.

son örnekler;
    (bkz: emre'nin bu hakemi yazın hareketi)
    (bkz: beşiktaş - fenerbahçe maçları) + (bkz: ali palabıyık) + (josef de souza + fernandao + soldado)
    (bkz: 8 nisan 2018 fenerbahçe osmanlıspor maçı)
    (bkz: 1 nisan 2018 galatasaray trabzonspor maçı)
    (bkz: 2 nisan 2018 kayserispor fenerbahçe maçı)
    (bkz: başakşehir'in bütün maçları)
    ....
    ...
    ...
    ... daha ne maçlar, ne insanlar, ne hareketler var, biliyorsunuz..

böyle giderse seneye bu lig hiç seyredilmez! ki üyeliğini sonlandıranlar oldukça fazlaymış. *men dakka dukka. bu kadar şaibenin olduğu bir lig de başta bazı anadolu takımlarına ve beşiktaş'a, hatta galatasaray'a bile alınan tavır, verilen cezalar, üstlerinden yapılan siyaset ahmaklıktan, şikecilikten başka bir şey değildir.

*üyelik sonlandırmakla ilgili şöyle bir şey söylemek lazım. bu ülkede böylesi bir durumu bir kampanyaya dönüştüremezsin. ne yapar eder maçlar izlenir. biliyorum. ama insanın böylesi aleni bir şekilde her şeyin gözü önünde yapılmasına ses çıkaramamasını ya da hak yenerek kazanılan puanlara sevinmelerini, ellerle atılan gollere, kendini yere atarak aldırılan kırmızı kartlara sevinmelerini anlayamıyor ve bir düşünmelerini salık veriyorum.

bir de yazık bu beinsports'un yeni sahipleri yapamadılar. diğerleri bu kadar gözümüze sokmuyordu hileleleri.. yazık .

kaynak
  • beinsports'u umursamadığım ve türk futboluna da kafa yormadığım için benim gözümde değeri sıffır sıffır sıffır olan rezalettir.

arkadaşlar!..
    bir fırının ekmeği güzel değilse, o fırından ekmek almayın.