şükela:  tümü | bugün
279 entry daha
  • geride bıraktığımız haftasonu itibariyle,

monaco evinde 3-0 kazandı, leipzig evinde 2-2 berabere kaldı , beşiktaş evinde 2-0, porto deplasmanda 2-1 kazandı.

leipzig %53, beşiktaş %55, porto %40, monaco %54 topla oynama yüzdesi ile oynadı.

monaco 5/14 (%36), beşiktaş 10/22 (%45), leipzig 3/10 (%30), porto 5/12 (%38) isabetli şut yüzdesi ile oynadı.

leipzig 449 (%83), beşiktaş 438 (%87), monaco 416 (%85), porto 209 (%72) isabetli pas attı.

beşiktaş 5/21, leipzig 1/8, monaco 4/21, porto 6/15 isabetli orta attı.

leipzig ligin başaltı takımlarından biri ile oynadı. monaco ligin düşme adayı takımlarından biri ile oynadı. porto ligin başaltı takımlarından biri ile oynadı. beşiktaş da başaltı takımlarından biri ile oynadı.

sıradaki rakibimiz leipzig, gladbach ile oynadığı için berabere kalması normal ancak, kendi evinde berabere kalması umudumuzu arttırıyor. porto maçından önce de aboubakar’ın yokluğu işe yarayabilir demiştim. bence yaradı. monaco hala grubun favorisi. iyi oynadığı maçların sayısı kötü oynadıklarından fazla ve falcao yanıyor. iyi oynadıklarında da farklı kazanıyorlar. porto’yu yenmeleri halinde, gruptan çıkma şansımız çok yüksek olur.
  • ben de futbol delisiyim çoğu maçı izlerim play station vs. vs. de daha karga boka konmadan, ilk çaylar kahveler içilmeden istatistiki veri kullanarak grup analizi yapmak. hayret doğrusu. saygı duydum.