şükela:  tümü | bugün
 • şöyle bir şey olacağı söylenmekte olan formalardır.
 • 1 temmuzda aciklanacagi soylenen formalar.
 • https://twitter.com/…lu01/status/882637549164003329

  cuma ya da cumartesi daha net görebileceğiz.
 • poşetteki sarı çarşamba pazarında 10 tl'te satılan tshirte benzerken, https://1.bp.blogspot.com/…erbahce-17-18-kits-4.jpg şuradaki efsane durmaktadır
 • çubuklu zaten klasik sevmeme gibi bir lüksümüz yok.
  ben sarı olanı da beğendim çok.
  alternatif 3. forma nasıl olacak merak ediyorum açıkçası.
  şampiyonluk getirecek formalar.
 • beğendiğim formalar.
  deplasman forması retro bir tarza sahip. çubuklumuz yine şahane. üçüncüyü dört gözle bekliyoruz.
 • sarı formanın altına lacivert şort ve beyaz çorap giyilirse daha bir güzel olacaktır.
 • yine reklamsız gibi lanse ediliyor.

  şu fenerbahçe ne kompleksli bi kulüp ya. yazık.
 • resmi sosyal medya hesaplarından yayınlanmış formalar. böylece yeşil olduğu söylenen 3. forma için duyduğumuz söylentilerin doğru olduğunu gördük ve bu formayla ilk kez karşılaşma fırsatı bulduk.

  sarı-lacivert çubuklu forma : https://www.instagram.com/…idmcx/?taken-by=fenerium
  deplasman sarı forma: https://www.instagram.com/…yj3po/?taken-by=fenerium
  3. forma (yeşil) : https://www.instagram.com/…ujnk2/?taken-by=fenerium

  formaların resimleri çok çizim gibi duruyor, dolayısıyla formaları bizzat canlı gözle görmeden yorum yapmak zor. ama şu haliyle fikir belirtmek gerekirse, çubuklu formada pek bir değişikliğe gidilmemiş, olumlu gibi gözükse de özellikle seneye bu sene galatasaray'ın yaptığı gibi bir güncelleme yapmak fena olmayacak, çünkü her sene neredeyse aynı formayı çıkartmak da satışlara olumsuz yansıyacaktır. sarı formayı özellikle çok beğendim, yıllardır sarı forma bekliyordum, mutluyum, uzun süre sonra forma almamı sağlayacak gibi gözüküyor. yeşil forma fena olmamakla beraber, iki deplasman forması da çok düz formalar olmuş gibi; yine de canlı gözle görmek gerektiğini tekrarlamam gerekiyor.

  adidas özellikle geçen sene çok iyi formalar yaptı. bu sene onun biraz gerisinde kalmış gibi gözükse de, ortalama üstü gözüküyor ilk aşamada.

  edit: çubuklu forma yapılmasın demiyorum tabii ki, 2 sene arasında ayırt edilebilecek ufak farklar bulunmalı. 3 senedir çıkan çubuklu formalar çok başarılı olmakla beraber, art arda 2 senenin formaları birbirine öylesine benziyor ki ayırt etmek dahi çok zor. arada bir sene de olsa -atıyorum- kolları sarı ya da beyaz olan formalar gibi değişikliklere gidilebilir. forma konusunda asıl amaç satışları yüksek tutmaktır; bu şekilde insanlar 2 sene üst üste forma alabilecek olmalarına rağmen almayabilirler.

  bir başka edit : arada bir de olsa o sarı formayı lacivert şort ile giymezseniz öbür tarafta bile yakanıza yapışırım delikanlılar.
 • bu senenin güzel forması da yeşil olmuş. tebrikler.
  alacak mıyız? tabi ki hayır, aziz yıldırım gidince alırız...