şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fazla erkenci bir tespit. beşiktaş'ın sırf bayern maçlarının önünde arkasında 4 maçı var.
    ikinci maçların tam tarihini kaçırdım kura sırasında ama sanırım şunun gibi bir fikstür olacak:
    konya(d)-bayern(d)-fener-trabzon(d)-gençler-bayern-başakşehir(d)

gençler dışındaki tüm maçlar puan kaybına gebe. bu üç maçta yaşanabilecek puan kayıpları ve bayern maçlarının neden olabileceği moral kaybı takımı sonrası için de aşağı çekebilir.

cl'den elenirsek ligi süpürürüz mantığı çok geçerli olmayabilir.

not:hamsigücü
  • önce 3 maç üstüste kazanalım da sonra düşünürüz amk o kısmını.

bu umutlu arkadaşların umutlarının dayanağı nedir??

beşiktaşın oyunculardan yana sorunu yok. ben futbolcuların hepsine kendi çapları doğrultusunda güveniyorum. elde fb-gs karmasından daha değerli 2 ayrı 11 çıkıyor nerdeyse ama hoca oynatıyor mu?? hayır.

1-1 giden, rakibin 10 kişi kaldığı maçta 2. değişiklik 80 de geliyor. üçüncü değişiklik yok.

kenardaki orkan, lens, medele "size güvenmiyorum, bu maçta yapabileceğiniz hiçbir şey yok. puan kaybetmek sizi oyuna sokmaktan daha iyi" mesajı veriyorsun.

valla kusura bakmayın da o efsanevi galatasaray maçı sonrası bile haftaya kayseri bizi yener diyen ender kişilerden biriyim cunku hocayı tanıyorum. hoca haftaya yine q7 sağda, atiba-tolgay çift önliberosu göbekte oynatacak.

şenol hoca bu seneyi gözden çıkardı. yeni malatyaspor maçı benim için milattı. akhisara sıfır gol atan kadroyu olduğu gibi yenimalatya deplasmanına çıkaran adam lig defterini kapamış demektir.

öyle bayern falan hikaye. beşiktaş bayern münihi eleyebilir. orada herkes x10 performansla oynuyor ve herkes açık futbol oynuyor. kimse quaresmaya adam adama vermiyor. kale önüne 6 kişi dizilmiyor bize karşı.

bu sene lig yok. cunku şenol güneş yok. haftaya atiba-tolgay çift önliberosuyla, quaresmayla falan çıkarsa lig tvye kapanış emri veririm muhtemelen.
  • sevinlan bunları yazık eziklik komplekslerinden,göt korkularından kendilerini kandırmaya çalışıp teselli bulma çabalarındalar.

sevinlan bunları severken de biberonlarının içine az biraz tiner koyun.
  • (bkz: hahahahahahahahahahahahahaba)

tinerciler çok entry silmiş.

yazık lan.