şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: igor tudor)
  • önce tanımı verelim: 2017/18 futbol sezonunda kimin şampiyon olacağı ile ilgili bir tahmin.

bu entryden sonra komikli esprili, dalga geçmeli, linç etmeli daha bir sürü entry gelir. şimdiden söyleyeyim.

evladım ne gerek var, dalga geçilmek küfür yemek çok mu hoşunuza gidiyor? daha ligin 12. haftası önünde çok zor maçlar var, hadi diyelim galatasaray şampiyon olamadı ne yapacaksın?

beşiktaşlı'yım ama benzer entryleri beşiktaşlılar da açtığında sinir oluyorum, fenerliler açtığında da sinir oluyorum.
    neden, çünkü bu troll kardeşlerimiz kendilerine edilen küfürlerden zevk alıyor olabilir ama edilen küfürler sadece onlara gitmiyor. o takımın tüm taraftarlarına, analarına bacılarına kardeşlerine de uzanıyor. sonra birisi yanıt veriyor, sonra ona da başkası küfür ediyor. ortalık am, göt, sikten geçilmiyor. yaşını başını almış biri olarak tek ben m rahatsız oluyorum, ekşisözlük ergen sözlüğe mi döndü iyice?

tüm küfürbazlara diyorum: azalarak bitin lan.
  • bu takım bu kadar eleştiri, yok bal, yok tudor, yok zayıf rakip, yok koreografi, yok 3 5 2, yok tilki vs vsye rağmen halen liderse hiç de şaşırtıcı olmayan bir gerçektir. olacağına zerre şüphem yok. biraz dikkat, biraz ayhan akman, biraz konsantrasyon yeter.
  • galatasaray'ın kısır lig döngüsüne sahne olmuş sezondur.

sezon öncesi:
    uefa'da köy takımına elenme

1. hafta
    bol gollü galibiyet. iyi başladık.

2. hafta
    galibiyet.

3. hafta
    lideriz

4. hafta
    riekerink / tudor bey diyeceksiniz.

5. hafta
    galatasaray şampi...

6. hafta
    berabere

7. hafta
    yine kazandık. kudurun tinerciler, şikeciler

8. hafta
    duraklama dönemi

10. hafta
    terim & arda sesleri

15. hafta
    teknik direktör istifa

devre arası
    önümüzdeki sezon için genç kadro kuruyoruz.

kapanış.
  • kesinleşmiştir. fava atma bence hiç gerek yok. galatasaray bundan sonra koltuğu vermez kaptırmazda. o averaj farkı nasıl kapanacak bir kere onu bile bilmiyorum. başakşehir şampiyon olmaz olamaz. beşiktaş pepe sakat 3 maç quaresma yok anca vagner love koşup durur zaten moraller zayıf, kısacası 2 kupada galatasaray'da.
  • he he gs olur kesin bırakın gs şampiyon laflarını daha zor maçları bile başlamadı bir başlasın göreceğiz şampiyonu ne gs den ne fenerden bu sene bir cacık olmaz...
  • önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak fener(d)-trabzon-gençlerbirliği(d)-başakşehir rallisinden alacağı sonuçlara göre daha netleşecek ihtimal. ilk devrede oynadığı bu 4 maçtan 4 puan çıkarmıştı gs şu an ise 8 puandan aşağısı çok büyük yara verir şampiyonluk yarışında. bekleyip görelim.
  • bjk'ye 3, ibb'ye 4 atmak galatasaray için mesele değil ancak bilinsin ki asla averaj hesabına kalmayacak, puan farkıyla gerçekleşecek şampiyonluktur.

boş hesaplarla uğraşacağınıza, avrupa'da karşılaştığınız ilk eli yüzü düzgün rakipten 8-10 tane nasıl yemezsiniz onun hesabını yapın.

edit: oltaya gelen menemencinin haddi hesabı yok. gelin gelin, mayıs'ta o laflar münasip yerlerinize tepilecek nasıl olsa. ağlamayın lan, parayı bırakırız komidinin üstüne..

edit: küfürsüz yorum yapmaktan aciz, gerçek hayatta görse kaçacak delik arayacak klavye ergeninin tekiymiş lan bu. herkesi anası gibi mahallenin namlı sürtüğü sanıyor herhalde, yakında dersini alacak nasıl olsa.
  • gsyi rehavete sokmaya amaçlayan balonspor taraftari sacmaligi.

daha 10 mac var ve her mac cok cetin gececek.

ozellikle i66 ye olan teticki destegi ile gsnin sampiyonlugu cok zor
  • aslan gümbür gümbür geliyor. son 5 maç. 2 hafta kala biter bu iş.