• 2016 yılı galibi ülkede yapılacak olan yarışma.

2017 --> aradaki 0'ı at...

geriye kalan 2 ile 17'yi çarp...

sonuç 34 demek ki istanbul'da yapılacak olan yarışmadır. bunlar tesadüf olamaz...
  • almanya, ingiltere ve fransa gibi gurbetçilerimizin bol olduğu ülkelerden 9 puanın altında alacağımız yarışma.
  • yamulmuyorsam türkiye'nin came back yapacağı yarışmadır.
  • türkiye'nin yine katılmayacağı yarışma olacaktır.
    hala öğrenilemedi muhafazakarlaşan trt'nin derdinin oylama sistemi falan değil, yarışmada bacak, meme teşhir edilmesi; bir de gay-lezbiyenlerin sahne alması olduğu.
  • euronews'in avrupa yayın birliği’ni kaynak göstererek türkiye'nin 5 yıl aradan sonra katılacağını iddia ettiği yarışma.

euronews'in hakim ortaklarından birinin trt (%15'i) olduğu düşünülürse gerçeklik payı olan bir bilgi olarak gözüküyor:

http://tr.euronews.com/…arini-final-heyecani-sardi/
  • ukrayna'da gerçekleştirilecektir. son dönemde türkiye ile ukrayna arasındaki ilişkilerin gelişimi de göz önüne alınırsa, bir ihtimal katılabiliriz diyorum ben. daha bugün türkiye ve ukrayna donanmalarının karadeniz'de ortak hareket etmesi temalı bi' anlaşma imzalandı mesela, tabii basında falan hiç yer almıyor bunlar niyeyse. hem ortak rusya düşmanlığı hem de kırım mevzuu şu an için türkiye ve ukrayna'yı bayağı bayağı dost ülkeler yapıyor.

verka serduçka'nın sunmasını çok isterim. sunmuyorsa bile çıksın şebeklik yapsın. bu akşam stokholm'de türlü türlü itlik, efendime söyleyeyim serserilik gördük saatler boyunca. * geyikler, parodiler, skeçler havada uçuştu. ulu önder verka serduçka varken kiev'de başka hiçbir şeye gerek olmayacaktır diye düşünüyorum.

ha ayrıca bence butthurt rusya bu yarışmaya katılmaz hatta sabote etmek için elinden gelen her şeyi yapar.
  • katılmamız gereken yarışmadır.

trt'nin "ben istedim oldu" anlayışını bırakması gerekir.
  • manganın 2.olup yüksek sadakatın elendiği bir yarşmaya katılmamak en iyisi
  • rusya'ya ait olan ve %90'nın üstünde rusya'ya evet oyu çıkan kırım'da yapılmayacağı kesin olan yarışmadır.

muhtemelen ne isveç ne de avusturya'da olduğu gibi kaliteli bir yarışma da olmayacak.

bol bol aşağılık sendromu izleriz artık!
hesabın var mı? giriş yap