şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray taraftarının kombinelerini iptal ederek katılması gereken kampanya.

  bu protesto kampanyası, avrupa'dan büyük ihtimalle elenecek olan, sneijder gibi bir futbolcuyu takımda tutamayan bir yönetime sahip takımdan desteği çekerek kulübü gerçek sahiplerine tekrar kavuşturma amacı taşımaktadır.

  passolig kombineleri iptal etmeyeceğini söylüyor. hukuk bilgisi olan arkadaşlardan böyle bir hakkımız olup olmadığıyla ilgili bilgi rica ediyorum.

  edit: buskas nickli yazar arkadaşım bana sözleşmeden bir bölüm gönderdi. 14 gün içerisinde sebep göstermeksizin iptal edilebileceği söyleniyor.
  https://prnt.sc/fvxdke
 • yağlı surat ile kabasakalı göndermek için ciddi manada desteklenmesi gereken kampanya. tv'den bile izlemek fazla.
 • yönetim gidene kadar 1 kuruş para harcamayacağım için otomatik olarak desteklediğim kampanyadır.
 • kombine alan taraftara çok kızmıştım. şimdi de şu kampanyaya katılabilmek için keşke alsaymışım diyorum. iptal için yasal prosedür nedir bilmiyorum, ama umarım kampanya başarıya ulaşır. bakalım yarı fiyatına düşen kombinelerle ilgili rekor satış haberleri yapanlar bu kampanyayla ilgili de haber yapacak mı.
 • kesinlikle desteklenmesi gereken kampanya.

  passolig denilen kepaze oluşum zorluk çıkarmak için elinden geleni yapıyor. yok önce takımınıza iletmeniz gerek bilmem ne vs. ancak direnirseniz, olmadı şikayet var'a yazarsanız iptal edilir diye düşünüyorum.

  ne de olsa tüketici hakları koşulsuz iade imkanı sağlıyor. yine de hukukçu arkadaşların entrylerini beklemekte fayda var.

  ne olursa olsun iptal etmeye çalışın arkadaşlar. florya'ya gitmenin bir anlamı yok. toma sizden önce gidiyor. maddi zarar görürlerse -ki şu an ihtiyaçları olan son şey- taraftarın kenara atılmaması gereken bir etken olduğunu kabul etmeleri gerekecek.
 • nasıl olur da alırsınız dediğimdir.

  2014-15 sezonunda kombineyi yeniledik çünkü takımın eksikleri belliydi, yerleri dolar dedik.

  dolmadı. hüsran dolu senede her maça gittik.

  geçen sene başında ise almadık. dursun varken kombine dursun dedik.

  devre arası gaza gelen abime engel oldum.

  bu sene 300'e 400'e kombime sattılat. bazı arkadaşlar hemen atladı ve sonuç ortada.

  bence hemen iptal edin.

  galatasaray değil türk futbolu için para harcamaya değmez.

  her şey kontrol altında kim istenirse o şampiyon oluyor, o takım güçlenirken diğeri zayıflıyor.
 • destekledigimiz kampanya. 2 arkadasimi daha harekete gecirdim.
 • mümkünse edin, edelim dostlar. yoksa bu gidişle galatasaray diye bir şey kalmayacak. şu son bir kaç yılda galatasaray kültürü zarar gördü.
  bakın galatasaray sadece bir spor kulübü değildir. daha fazlasıdır.
  ne oldu da böyle bir şey başına geldi galatasaray'ın bilmiyorum ama buna karşı durmak elimizde. tabii kendi imkânlarımızla, yapabileceklerimizle, ki bu kombine iptali de onlardan biri.
 • bu kampanyaya iptal olayi mümkünse bile katilmiyorum. taraftarligimi da askiya almiyorum, her maca da gidiyorum. sadece tek sey icin gidiyorum.

  o dümenci sinsi cakma kaptan gidecek bu takimdan. siktir olup gidecek.
 • abi yapılacak şey kendi sahamızda olan sezonun ilk maçına gidip maçın 10. dakikasına kadar dursuna ve tudora giydirip 10. dakikada stadı terk etmek. dünyada benzeri yapılmış mıdır bilmiyorum ama bunun üstüne hala istifa etmezlerse allah belalarını versin.