şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray taraftarının kombinelerini iptal ederek katılması gereken kampanya.

  bu protesto kampanyası, avrupa'dan büyük ihtimalle elenecek olan, sneijder gibi bir futbolcuyu takımda tutamayan bir yönetime sahip takımdan desteği çekerek kulübü gerçek sahiplerine tekrar kavuşturma amacı taşımaktadır.

  passolig kombineleri iptal etmeyeceğini söylüyor. hukuk bilgisi olan arkadaşlardan böyle bir hakkımız olup olmadığıyla ilgili bilgi rica ediyorum.

  edit: buskas nickli yazar arkadaşım bana sözleşmeden bir bölüm gönderdi. 14 gün içerisinde sebep göstermeksizin iptal edilebileceği söyleniyor.
  https://prnt.sc/fvxdke
 • yağlı surat ile kabasakalı göndermek için ciddi manada desteklenmesi gereken kampanya. tv'den bile izlemek fazla.
 • yönetim gidene kadar 1 kuruş para harcamayacağım için otomatik olarak desteklediğim kampanyadır.
 • kombine alan taraftara çok kızmıştım. şimdi de şu kampanyaya katılabilmek için keşke alsaymışım diyorum. iptal için yasal prosedür nedir bilmiyorum, ama umarım kampanya başarıya ulaşır. bakalım yarı fiyatına düşen kombinelerle ilgili rekor satış haberleri yapanlar bu kampanyayla ilgili de haber yapacak mı.
 • kaçak maç linklerine bile tıklamayıp destekleyeceğim kampanya.
 • kesinlikle desteklenmesi gereken kampanya.

  passolig denilen kepaze oluşum zorluk çıkarmak için elinden geleni yapıyor. yok önce takımınıza iletmeniz gerek bilmem ne vs. ancak direnirseniz, olmadı şikayet var'a yazarsanız iptal edilir diye düşünüyorum.

  ne de olsa tüketici hakları koşulsuz iade imkanı sağlıyor. yine de hukukçu arkadaşların entrylerini beklemekte fayda var.

  ne olursa olsun iptal etmeye çalışın arkadaşlar. florya'ya gitmenin bir anlamı yok. toma sizden önce gidiyor. maddi zarar görürlerse -ki şu an ihtiyaçları olan son şey- taraftarın kenara atılmaması gereken bir etken olduğunu kabul etmeleri gerekecek.
 • sadece bununla sınırlı kalmamalıdır. kombine almayan beinsports üyeliğini iptal etsin. formayı geçtim gs store'dan sarı kırmızı bileklik bile almasın. hatta ve hatta maçları bile izlemesin.

  sosyal medyada bile galatasaray'la alakalı çoğu hesabı takibi bıraktım.* haberini bile almak istemiyorum artık bu takımın. ne zaman ki dursun, yancıları ve müritleri gider. o zaman bu takımı desteklerim. galatasaray'ı bunların eline oyuncak etmemeliyiz. 1 lira para, 1 gram manevi destekte bulunmamalıyız bunlara. bırakın kendi kendilerine galatasarayımızın parasını yesinler. kulübü selçuk, yasin ve tolga'nın üstüne yapsınlar. yiyin kardeşim yiyin. aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin o kulübün parasını. keriz gibi size para kazandırırsam şerefsizim.

  böyle bi şey yok ya. geldiğinden beri galatasaray'ın hayrına bir tane icraat yapmayacaksın. kulübü babanın malı gibi kardeşlerinle beraber yöneteceksin. çapsız hocalardan başka teknik direktör getiremeyeceksin. takıma gram faydası olmadığı gibi tonla zararı olan selçuk gibileri kaptan diye sahaya sürüp sneijder gibi usta bi ayağı göndereceksin. sonra da galatasaray'ın başarısı için çalışmış olacaksın. bunlar galatasaraylıysa ben galatasaraylı değilim kardeşim.

  size yağlısuratspor'unuzla mutluluklar diliyorum. benden bu kadar. dursun özbek ve aynı mantalitedeki herkes o kulüpten def olmadan bir daha adını anmam. sucuk ekmekçi, selçukçu tayfa yalamaya devam edebilir.
 • nasıl olur da alırsınız dediğimdir.

  2014-15 sezonunda kombineyi yeniledik çünkü takımın eksikleri belliydi, yerleri dolar dedik.

  dolmadı. hüsran dolu senede her maça gittik.

  geçen sene başında ise almadık. dursun varken kombine dursun dedik.

  devre arası gaza gelen abime engel oldum.

  bu sene 300'e 400'e kombime sattılat. bazı arkadaşlar hemen atladı ve sonuç ortada.

  bence hemen iptal edin.

  galatasaray değil türk futbolu için para harcamaya değmez.

  her şey kontrol altında kim istenirse o şampiyon oluyor, o takım güçlenirken diğeri zayıflıyor.
 • destekledigimiz kampanya. 2 arkadasimi daha harekete gecirdim.
 • mümkünse edin, edelim dostlar. yoksa bu gidişle galatasaray diye bir şey kalmayacak. şu son bir kaç yılda galatasaray kültürü zarar gördü.
  bakın galatasaray sadece bir spor kulübü değildir. daha fazlasıdır.
  ne oldu da böyle bir şey başına geldi galatasaray'ın bilmiyorum ama buna karşı durmak elimizde. tabii kendi imkânlarımızla, yapabileceklerimizle, ki bu kombine iptali de onlardan biri.