şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray taraftarının kombinelerini iptal ederek katılması gereken kampanya.

bu protesto kampanyası, avrupa'dan büyük ihtimalle elenecek olan, sneijder gibi bir futbolcuyu takımda tutamayan bir yönetime sahip takımdan desteği çekerek kulübü gerçek sahiplerine tekrar kavuşturma amacı taşımaktadır.

passolig kombineleri iptal etmeyeceğini söylüyor. hukuk bilgisi olan arkadaşlardan böyle bir hakkımız olup olmadığıyla ilgili bilgi rica ediyorum.

edit: buskas nickli yazar arkadaşım bana sözleşmeden bir bölüm gönderdi. 14 gün içerisinde sebep göstermeksizin iptal edilebileceği söyleniyor.
    https://prnt.sc/fvxdke
  • yönetim gidene kadar 1 kuruş para harcamayacağım için otomatik olarak desteklediğim kampanyadır.
  • yağlı surat ile kabasakalı göndermek için ciddi manada desteklenmesi gereken kampanya. tv'den bile izlemek fazla.
  • abi yapılacak şey kendi sahamızda olan sezonun ilk maçına gidip maçın 10. dakikasına kadar dursuna ve tudora giydirip 10. dakikada stadı terk etmek. dünyada benzeri yapılmış mıdır bilmiyorum ama bunun üstüne hala istifa etmezlerse allah belalarını versin.
  • kombine alan taraftara çok kızmıştım. şimdi de şu kampanyaya katılabilmek için keşke alsaymışım diyorum. iptal için yasal prosedür nedir bilmiyorum, ama umarım kampanya başarıya ulaşır. bakalım yarı fiyatına düşen kombinelerle ilgili rekor satış haberleri yapanlar bu kampanyayla ilgili de haber yapacak mı.
  • kesinlikle desteklenmesi gereken kampanya.

passolig denilen kepaze oluşum zorluk çıkarmak için elinden geleni yapıyor. yok önce takımınıza iletmeniz gerek bilmem ne vs. ancak direnirseniz, olmadı şikayet var'a yazarsanız iptal edilir diye düşünüyorum.

ne de olsa tüketici hakları koşulsuz iade imkanı sağlıyor. yine de hukukçu arkadaşların entrylerini beklemekte fayda var.

ne olursa olsun iptal etmeye çalışın arkadaşlar. florya'ya gitmenin bir anlamı yok. toma sizden önce gidiyor. maddi zarar görürlerse -ki şu an ihtiyaçları olan son şey- taraftarın kenara atılmaması gereken bir etken olduğunu kabul etmeleri gerekecek.
  • bu sabah beni sonu 1905 olan bir numaradan aradilar. kesin galatasaray ariyor dedim actim (galatasaray'in beni aramasi).
    karsimdaki genc erkek uzun zamandir kulubumze katkida bulunuyorsunuz, gerek store alisverisleri gerek dergi aboneligi falan filan anlatti. dedim ki biz 4 kusak galatasaraylilar biraktik galatasarayliligi. cocuk gayet sakin bir sekilde "birakmamissinizdir da bir gonul kirginligi olabilir" dedi. sanirim benzer cevaplari aldiklarindan closing yapti. anladigim kadari ile kulup de durumun farkinda. insanlar kombineleri iptal ediyor, store satislari dipte. yan gelirler giderek azaliyor.
    satin riva'yi yiyin parayi amina koyayim. bu saatten sonra sikime kadar.
  • beyler yapmayın etmeyin, biz yıllardır azize her şeyi yaptık ama adam hala bırakmadı. böylesi bir durumun yalnızca takımınıza zarar vereceğine inanıyorum. daha yaratıcı şeyler bulun bence.

not : adının sonuna cumhuriyet eklenen ama aslında yıllardır bir diktatörün yönetimde olduğu takımsporlu.
  • kombinem yok ama forma almayarak desteklediğim kampanya.
  • geride kalanlar her mac buyuk baskan dursun ozbek diye bagirip igor tudor'a sevgi gosterilerinde bulunabilirler.

iyi tarafindan bakarsak bir kac seneye maclarimiz trt'de.