şükela:  tümü | bugün
  • ülkemiz için kaos ,istikrarsızlık ve ölümlerin daha da artacağı bir yıl olacaktır.
  • maksat kehanetse,

1. içerisinde başkanlık sistemi de bulunan anayasa paketi meclise gelecek ve referanduma gidecek. mart sonu gibi referandum paketi oylanacak.
    2.referandumda anayasaya evet oyu çıkacak.
    3.türkiye yeni anayasadan sonra haziran sonunda önce başkanlık sonra parlemento seçimleri yaşayacak.
    4.kehanet burada başlıyor. bilerek bu kehaneti 4 numaralı maddeye koydum. uzun başkanlığı kazanamayacak. karşısına çıkarılan aday konusunda kehanette bulunamıyorum.
    5.başkanlık seçimini kaybettiği anda ülkede zaten var olan ekonomik kriz, havuz medyası tarafından dile getirilip, algı operasyonu yapılacak.
    6.dış politika yeni başkanla birlikte tamamen baştan yazılacak. abd'ye tekrar yanaşan, daha içine kapanık, yurt içi reformlara odaklanmış bir politika güdülecek.
    7.iktidardayken suça karışanların yargılanması konusu tartışmaya açılacak.bu konu üzerinden bir iç karışıklık güdülecek.
    8.başkanlık isteyenler, getirdikleri yeni sistemden pişman olacaklar. kandırıldık, allah bizi affetsin bile diyebilirler.
    9.2017 sonunda kehanetlerin tutup tutmaması farketmeksizin, dolar 4,50 tl'nin üzerinde olacak.