şükela:  tümü | bugün
 • 2017 teması geçmişten hareket olan takvim.

  geçen yıl yarım asırlık geleneği bozarak çıplak modellere yer vermeyen ve bundan böyle çıplaklığı kullanmayacağını açıklayan pirelli, 2017 takviminde, aralarında uma thurman, nicole kidman, kate winslet, julianne moore, penelope cruz ve helen mirren gibi isimlerin yer aldığı 15 hollywood yıldızına yer veriyor.
 • 5 ayrı şehirde 14 ünlü kadınla yapılan çekimlerde: bu seneki vurgusu ''emotional'' olan pirelli'nin 2017 takvimi. çekimler peter lindbergh'e ait.

  jessica chastain, penelope cruz, nicole kidman, rooney mara, helen mirren, julianne moore, lupita nyong’o, charlotte rampling, lea seydoux, uma thurman, alicia vikander, kate winslet, robin wright, ve zhang ziyi.

  peter lindbergh: “kadınların medyada ve diğer her yerde mükemmeliyet ve gençlik elçileri olarak temsil edildiği bir zamanda şunu hatırlatmanın önemli olduğunu düşündüm: reklamlar ya da başka bir etki tarafından manipüle edilmemiş daha gerçek ve dürüst başka bir güzelliğin varlığı. bireyselliğe, kendi olma cesaretine ve kendi kişisel duygusallığına dair konuşan bir güzellik…”

  https://www.youtube.com/watch?v=9lrgzaeyazg
 • bir zamanların afet-i devranlarının makyajsız ve photoshopsuz fotoğraflarından oluşan bir takvim.

  http://kengarex.com/…es-without-photoshop-8-images/