şükela:  tümü | bugün
  • 2016 turizm kirizi devaminda çok yüksek ihtimal ile gelecek olan krizdir.

edit: svihs demeden geçmeyeyim dedim

edit 2: yurdun her kesiminde gerçekleşmekte olan teror saldırıları, meclis'te süren taht kavgası ve kafa tutulan avrupa parlementosu ile olacağı kesinleşmiş krizdir malesef. ancak 2017 senesine de svihs mi deriz yoksa başka birşey mi orasını bilemem.

edit 3: 1 ocak 2017 reina saldirisi ile ihtimaller artmış olabilir. özellikle hayatini kaybedenlerin büyük bir kısmı turist olunca ülkeye gelmeyi planlayanlar ister istemez kendilerini sorgulamaya başlamışlardır şimdi.

edit 4: felaket tellallığı yapma gibi bir istegim yok, sadece ağzım açık olan biteni okuyorum.
  • politik istikrarsızlık, dış politikadaki başabuyrukluk yüzünden sarkacak krizdir, olasıdır.
  • yılın ikinci yarısında avarel'in tutuklanması ile birlikte sona erecek kriz.
  • 2016 haziranından ayak sesleri duyulan ve hayırlara vesile olmasını dilediğimiz kriz. sıradaki kriz sevipte kavuşamayanlara gelsin. 2018 turizm krizi
  • iyi hortum yapacağa benzer.
  • 2016 turizm krizinden çok daha fazlasını hissettirecek krizdir.
  • fındıgımı fıstıgımı alıp beklediğim kriz.
  • henüz söylenmemiş sanırım.

(bkz: su)
    (bkz: hortum)
    (bkz: itfaiye)
  • bu gidiş devam ederse yine klasik bir svihs başlığı olacak.

ayrıca (bkz: ikincisi ilkinden iyi olan filmler) *
  • 2016'dan umudunu kesenleri boyle alalim. zira bir sene kotu bir sene iyi gitmez bu tur krizler. donemsel olarak ifade edilir ve 2017'yi de kapsayacak gibi gorunuyor. ha 2017'de de su, hortum, itfaiye uclemesini es gecmiyoruz arkadaslar.