şükela:  tümü | bugün
  • kara kara düşündürendir. deri montlu adamlar geziniyor ofisin içinde. çoğu da grip, nezle falan.

edit: başlığı açar açmaz anlam düşüklüğünü farketmek. modlar el atın lütfen.
  • neredeyse temmuz ayına girmemize rağmen sabah araba 17 derece sıcaklık gösteriyordu, bagajdan montumu alıp giymek zorunda kaldım, şu an deli gibi yağmur yağıyor ve hava karanlık, hakkımızda hayırlısı.
  • kemal kılıçdaroğlu rahat rahat yürüsün diye olduğunu düşünüyorum.

(bkz: ramazan gelince havaların serinlemesi)

bu kafa acayip iyi lan(:
  • chemtrails saldırısı var. tek dillendirenin gökçek olması da ayrı kepazelik.
  • mükemmel bir doğa olayıdır.

ramazan'a falan bağlayanlar görüyorum. ekli hava durumu arşivinde de görülebileceği üzere geçtiğimiz sene ramazan ayında ortalık gayet sıcakken bu tipler yoktu piyasada. her şeyi dinle bağdaştırmak nasıl bir kafanın ürünü acaba? gerçekten bu kafadan istemiyorum.
  • serinliği geçip soğukluğa doğru gidiyor artık. üşüyen adama büyük sıkıntı durum. gece mont giydiriyor. yağmur, karanlık hava. londra mı bura arkadaş.
  • havanın serinliğini ramazan'a bağlayanları görünce çıldırasım geliyor. arkadaş ramazan temmuz ağustos ayına denk geldiğinde niye serinlemiyordu hava? şimdi mi aklına gelmiş serinlemek? aha buyrun ramazan ayının tam ortasına denk gelen 27 temmuz 2013 tarihli akşam gazetesinin haberi antalya'da hava 45 derece oldu sıcaklar hayatı olumsuz etkiliyor diye yazmışlar. ne kadar da serin bir ramazan değil mi?
  • 2015 yılında ramazanının temmuz ayına denk geldiğini ve o temmuz ayında yurt sıcaklığı ortalamasının 40'ın altına inmediğini unutan birtakım malların varlığını ortaya çıkarmıştır.

imanın verdiği iyimserlik gücünü anlarım da, insanlara "romozon oldoğo oçon boylo noyo onlomoyorsonoz" diyen, mercimek boyundan büyük ukalalık üreten beyninizi sevsinler sizin.

normalde engelleyip geçerdim böylelerini, bu defa kendimi tutamadım. **

tanım: 2 yıl önceki deneyimlere dayanarak söylüyorum, temmuz ayının büyük gireceğinin işaretidir.
  • gayet de ramazan ayının denk gelmesiyle ilgilidir. geçen yıl da ramazan ayının ilk 10 günü serin ve yağmurlu geçmişti. allah oruçluya yardım ediyor. yoksa normal değil haziran ayının bu kadar serin geçmesi.
  • bütün yaz böyle olsa keşke. sonra etrafta çok sıcak, nem çok nem, esmiyor, gölgede sıcaklık x derece diyenlerden bıkkınlık gelecek. sivrisinekleri hiç saymıyorum bile. henüz piyasada yoklar, bırakın çıkmasın gebersin pezevenkler.

edit: sivrisineğe sövgü eklemesi.