şükela:  tümü | bugün
  • önce okuyun

ankara fen lisesi'nin 2018-2019 eğitim öğretim yılında eğitim yapacağı yer, eğitim öğretim yılının başlamasından 48 saat önce bile belli olamayacak.

çocukları çiğdem mahallesi yerine götürecekleri okul, geçtiğimiz çarşamba günü bile hala tadilattaymış!!!

medya, milli eğitim bakanı, vali... hepsinin el atması gerekir.
  • çankaya'dan keçiören'e gideceklermiş.

allah'tan sincan'a falan götürmüyolar çocukları :(
  • ödül gibi rezalettir. okumaya amma meraklısınız yahu. bırakın hiç açılmasın okul falan. zaten çoğu şeyi farkli kaynaklardan, evde inekleyerek öğreneceksiniz. okulda bulunduğunuz süre boyunca size verilecek bilgi çok sınırlı ve yetersiz. günde 7-8 saatte anlatılan şeyler için 1 saat eğitim almanız yeterli. internetten araştırma yaparak ortalama bir türk öğretmenden öğrenebileceğinizden daha fazlasını öğrenebilirsiniz. okul açılmadığı için çok şanslısınız.
  • bir de bunu okuyun

geçici bir sürenin, ne kadar süre olduğunu, müteahhit, okul yönetimi ve diğer sorumlular bilmiyor.

inanın bilmiyorlar... cumartesi gününden, pazartesi gününe kadar, kalan inşaat süresi 2 haftadan 4 haftaya çıktı. tüm öğrencileri oraya gönderip, bir dönemi orada bitirecekler.

tersi olursa yine yazarım.
  • 2 haftada 2 okul müdürü değişikliğiyle, bir sonraki seviyeye geçmiştir.
  • nihayet, 15 ekim 2018 itibariyle kendi binasına taşınmıştır.

yani 2018-2019 eğitim öğretim yılının açılmasından tam 1 ay sonra.